Top 10 U sofa Mit Schlaffunktion – Sofy i kanapy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Traumnacht

#ad

Genua modułowa sofa 3-osobowa, indywidualnie łączona zestaw wypoczynkowy składający się z elementu siedziska z podłokietnikiem po lewej i prawej stronie + element siedziska bez podłokietnika –

#ad
Traumnacht #ad - Zrównoważony rozwój – sofa modułowa genua została w całości zaprojektowana w Niemczech i produkowana w certyfikowanych, szczególnie zrównoważonych zakładach produkcyjnych w UE. Optymalny komfort siedzenia – wysokiej jakości sofa modułowa o nowoczesnym wzornictwie.

Atwy montaż – montaż w kilku prostych krokach. Dzięki markowym szybkozłączkom poszczególne moduły można łatwo złożyć w indywidualny zestaw mebli do siedzenia. Indywidualne zestawianie – wybierz poszczególne elementy oddzielnie i zaprojektuj swoją wymarzoną sofę zgodnie z własnym życzeniem. Powierzchnia siedziska jest wspierana przez trwale elastyczny rdzeń sprężynowy bonell z nakładką z zimnej pianki, co zapewnia wygodny i trwały komfort siedzenia.

Opis modułu – 3-osobowa sofa składająca się z sofy z lewej strony, wysokość: 66 cm, element sofy bez podłokietnika + element sofy z prawej strony – szerokość całkowita: 269 cm, głębokość całkowita: 73 cm, wysokość siedziska: 44 cm.
MarkaTraumnacht #ad
ProducentBadenia Bettcomfort GmbH & Co. KG #ad
Wysokość25.98
Długość38.58
Waga246.92
Szerokość105.91
Numer części03898698010
Model03898698010

2. CAVADORE

#ad

363 x 76 x 227 cm, sofa 3-częściowa, kolor czekoladowy, Cavadore 478 zestaw wypoczynkowy Scoutano, antyk, otomana, szezlong PR

#ad
CAVADORE #ad - Ten produkt jest wysyłany w kilku paczkach. Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu; wymiary: 363 x 76 x 227 cm szer. Miękka w dotyku tkanina obiciowa o wyglądzie antycznej skóry: mikrofibra antyczna, kolor: Chocco brązowy.

Mogą być dostarczane w różnych punktach czasowych. Wysoki komfort siedzenia i leżenia dzięki wygodnej sprężynie falistej i oddychającej wyściółce z pianki poliuretanowej. Zestaw xxl na kanapę w stylu industrialnym o wyglądzie brązowej skóry z dużą ilością miejsca do relaksu; duży fotel długi. X gł. Głębokość siedziska: 62 cm, wysokość siedziska: 42 cm. Zakres dostawy: cavadore 478 - zestaw wypoczynkowy scoutano, wyżej: otomana z lewej strony, 3-osobowa i długi fotel po prawej stronie bez poduszek ozdobnych/nóżki w kolorze drewna orzecha antycznego. X wys.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość39.37
Długość43.31
Waga218.26
Szerokość70.87
Numer części478
Model478

3. CAVADORE

#ad

Miejsce do przechowywania i funkcja zagłówka/łatwe usuwanie plam dzięki Soft Clean / 329 x 82-99 x 224, skrzynia na pościel, CAVADORE Lexi w kształcie litery U z długim krzesłem XXL / w zestawie łóżko

#ad
CAVADORE #ad - Pokrowiec soft clean tkanina płaska "olympia" / kolor: ciemnoszary / Szczególnie nadaje się do gospodarstw domowych z dziećmi i zwierzętami domowymi koty, psy – plamy można łatwo usunąć wodą. Wysoki i trwały komfort siedzenia dzięki sprężynowemu i wysokiej jakości tapicerce.

Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu/wymiary: 329 x 82-99 x 224 cm szer. Głębokość siedziska: 55 cm, szerokość siedziska: 256 cm / powierzchnia do leżenia: 256 x 124 cm, skrzynia na pościel: 152 x 48 x 16 cm, wysokość siedziska: 41 cm, przestrzeń do przechowywania: 78 x 48 x 16 cm / nóżki: 6 cm. X wys. X gł. Made in europe: aby zapewnić wysoką jakość i krótkie trasy transportowe, wszystkie meble tapicerowane CAVADORE produkujemy wyłącznie w naszych polskich zakładach. Zakres dostawy: cavadore 5683 – zestaw wypoczynkowy lexi z rdzeniem sprężynowym, skrzynią na pościel, 2-osobowa, powyżej: otomana lewa, XXL długi fotel po prawej stronie / z funkcją łóżka, miejscem do przechowywania i regulacją zagłówka / nóżki: buk lity czarny.

Duża sofa z funkcją spania w wyjątkowo łatwym w pielęgnacji pokrowcu soft clean, skrzynią na pościel, modny zestaw wypoczynkowy z długim fotelem XXL po prawej stronie i rdzeniem sprężynowym, w zestawie z funkcją łóżka, dodatkowym miejscem do przechowywania i regulowanymi zagłówkami.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość32.28
Długość129.53
Waga218.26
Szerokość88.19
Numer części5683
Model5683

4. CAVADORE

#ad

Cavadore Ammerland zestaw wypoczynkowy z rdzeniem sprężynowym, 317 x 84 x 193, z regulacją zagłówka, imitacja skóry koniak, sofa z funkcją spania z otomaną po lewej stronie i szezlong po prawej stronie

#ad
CAVADORE #ad - X wys. Atwa w pielęgnacji i wysokiej jakości poszewka z mikrofibry "Taurus" z tłoczeniem o wyglądzie skóry, kolor: koniak brązowy. Wysoki i długotrwały komfort siedzenia dzięki rdzeniowi sprężynowemu w połączeniu z sprężynami falistymi.

Zakres dostawy: 5432 – zestaw wypoczynkowy ammerland z rdzeniem sprężynowym, wystający: otomana po lewej stronie, sofa 2, 5-osobowa z łóżkiem, szezlong prawy/z regulacją zagłówka / metalowa podstawa niklowa czarna. Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu / wymiary: 317 x 84 x 193 cm szer. Nowoczesny i przytulny krajobraz sofy z rdzeniem sprężynowym i elastycznie regulowanymi zagłówkami. X gł. Głębokość siedziska: 51 cm, wysokość siedziska: 48 cm / powierzchnia do leżenia: 117 x 251 cm.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość39.37
Długość43.31
Waga218.26
Szerokość70.87
Numer części5900984228153
Model5432

5. Robin

#ad

Zagłówki, 2 taborety, narożna, wolnostojąca, funkcja relaksacji, Robin Grand sofa narożna z funkcją spania, sofa w kształcie litery L, zestaw, do spania, skrzynią na pościel, meble do salonu

#ad
Robin #ad - Dzięki temu sofa z funkcją spania jest wyjątkowo wygodna i zapewnia przyjemną powierzchnię do siedzenia i leżenia. Kanapa może stać również w środku pokoju, co jest idealne dla rodzin lub gości. Sofa narożna jest bardziej przyjazna dla środowiska i produkowana w sposób zrównoważony niż produkty z innych regionów.

Mechanizm rozkładania: DELFIN. Wyprodukowano w ue: wyprodukowana w ue z wysokiej jakości materiałów sofa narożna z funkcją spania i zgodnie z europejskimi standardami zapewnia wysoką jakość i trwałość. Wymiary: długość: 277 cm, szerokość: 180 cm, bardzo elastyczna pianka, wysokość – 86 cm. Sofa z funkcją spania jest wyposażona w skrzynię na pościel. Sofa z funkcją spania pozwala zaoszczędzić dużo miejsca w mieszkaniu. Stylowy i nowoczesny: duża sofa do spania w kształcie litery l to atrakcyjny zestaw wypoczynkowy, który sprawia, że pomieszczenie wygląda stylowo i nowocześnie.

Po rozłożeniu: 200 x 126 cm. Różnorodność kolorów i materiałów w naszych meblach do salonu umożliwia indywidualne dopasowanie do własnego stylu i gustu. Atwy w pielęgnacji materiał umożliwia łatwe czyszczenie. Funkcja spania: dzięki funkcji spania sofę można łatwo przekształcić w wygodne łóżko, co jest szczególnie praktyczne dla gości nocujących lub dla osób, które nie mają oddzielnego pomieszczenia dla gości.
MarkaRobin #ad
ProducentRobin #ad
Wysokość39.37
Długość70.87
Szerokość109.06

6. Mirjan24

#ad

Duży wybór kolorów sofa narożna po prawej stronie, designerska sofa z funkcją spania, Mirjan24 Sofa narożna Niko, Lux 06 + Lux 06 + Lux 05, sofa w kształcie litery U

#ad
Mirjan24 #ad - Cznie z zestawem poduszek z zamkiem błyskawicznym. Duży wybór kolorów i materiałów. Sofa narożna z funkcją spania. Klient musi wykonać nieskomplikowany montaż. Absolutnie równa powierzchnia spania: 290 x 125 cm. Meble tapicerowane są wprowadzane do mieszkania.
MarkaMirjan24 #ad
ProducentMirjan24 #ad
Wysokość29.92
Długość80.71
Waga317.47
Szerokość137.01
ModelNiko

7. All4All

#ad

Fioletowa, niebieska, sztuczna skóra, Sawana 14 + Ekj 5, szara, skrzynia na pościel, w kształcie litery U, All4All Sofa narożna Picanto z funkcją spania, 26 prawa, duża sofa XXL, czarna

#ad
All4All #ad - Zastosowanie: duża sofa narożna xxl idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno do salonu, pokoju gościnnego, ale również do gabinetu i ogrodu zimowego.2 dni przed planowaną dostawą nasz zespół wysyłkowy skontaktuje się z Tobą w sieciach stowarzyszeniowych w celu potwierdzenia terminu dostawy.

Zestaw wypoczynkowy wykonany na solidnej ramie, gwarantuje długotrwałe użytkowanie mebli. Wybór strony: strona jest określona przez stanowisko przed meblem. Wybór strony: lewa lub prawa, kształt litery u, wysokość: 95 cm, wysokość siedziska: 42 cm, szerokość: 182 cm – 227 cm, wypełnienie: rdzeń sprężyny falistej + płyta piankowa T 35. Jakość: klienci są dla nas bardzo ważni i oferujemy wyłącznie sofy najlepszej jakości. Dostawa do krawężnika. Produkt: oferujemy państwu wielofunkcyjną sofę: z funkcją spania, skrzynią na pościel, regulowanymi zagłówkami i miejscem do odstawiania.

Materiał i kolor: przed zakupem możemy wysłać próbki materiału. Prosimy o przesłanie nam tylko informacji, jakie kolory Cię interesują, a my wyślemy Ci próbki pocztą pocztą. Dane techniczne: długość: 358 cm, powierzchnia spania: 127 cm x 284 cm. Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia materiału. Po zamówieniu sofy prosimy o przesłanie nam właściwego numeru telefonu.
MarkaAll4All #ad
ProducentAll4All #ad
Wysokość14.72
Długość35.19
Waga220
Szerokość55.49

8. Generic

#ad

Sofa narożna Zeus z funkcją spania. Najlepsza sofa do spania. Kanapa narożna ze skrzynią na pościel. Kanapa do salonu meble tapicerowane. Lawa 06 + Soft 11

#ad
Generic #ad - Najlepsza sofa narożna z funkcją spania. Powierzchnia siedziska jest wyposażona w sprężynę – Bonel. Długość: 235 cm, szerokość: 140 cm, wysokość: 75 cm powierzchnia spania: 140 cm x 200 cm 2 skrzynie na pościel, 3 poduszki wolnostojące: tak Funkcja spania: tak 200 cm/140 cm Wymaga montażu: tak.

Rozkładana sofa narożna ma dużą powierzchnię do spania. Sofa narożna zeus posiada 2 bezpłatne przestronne skrzynie na pościel i poduszki, które idealnie uzupełniają mebel. Sofa narożna z funkcją spania. Kanapę można dowolnie montować, co oznacza, że strona sofy narożnej jest uniwersalna. Konstrukcja: drewno konstrukcja + płyta wiórowa wypełnienie: pianka poliuretanowa T-30 + sprężyny bonell strona: uniwersalne łożysko łóżka: 2 skrzynie na pościel.

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli szukasz uniwersalnego, a mimo to funkcjonalnego mebla. Sofa narożna zeus jest wyposażona w funkcję spania i skrzynie na pościel. Dodatkowe meble do salonu z funkcją spania. Sofa narożna ma 3 wygodne poduszki.
MarkaGeneric #ad
ProducentAdams Group #ad
Wysokość29.53
Długość55.12
Waga249.12
Szerokość92.52
Numer częścizeus_dostawa
Modelzeus_dostawa

9. Mirjan24

#ad

Mirjan24 Jonas rozkładana sofa ze skrzynią na pościel i funkcją spania, od producenta, materiał mieszany

#ad
Mirjan24 #ad - Sofa z funkcją spania i skrzynią na pościel. Powierzchnia do spania: 195 x 116 cm. Cznie z zestawem poduszek z zamkiem błyskawicznym.
MarkaMirjan24 #ad
ProducentMirjan24 #ad
Wysokość33.86
Długość76.77
Waga105.82
Szerokość34.25
Numer części5902928010312
Model5902928010312

10. Modernes

#ad

Funkcja łóżka, regulowany zagłówek, 19, Modernes Geri U sofa narożna z funkcją spania, duża sofa XXL

#ad
Modernes #ad - Skrzynia na pościel. Nowoczesne materiały: przed zakupem możemy bezpłatnie przesłać próbki tkanin. Narożnik jest zbudowany na ramie z drewna bukowego, płyty laminowanej i sklejki. Narożnik jest wyposażony w funkcję spania i regulowane pięciostopniowe zagłówki.

Sofa może być jednokolorowa, dwukolorowa, wykonana w całości z jednego materiału, ale w całości ze sztucznej skóry nie. Na zdjęciu sofa jest połączona z materiałem i sztuczną skórą. Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia materiału. Siedzisko ma sprężynę falistą i piankę T30 Prosimy o przesłanie nam tylko informacji, jakie kolory Cię interesują, a my wyślemy Ci próbki pocztą pocztą. Sofa narożna jest wyposażona w dwie duże i podniesione skrzynie na pościel z mechanizmem, który ułatwia rozkładanie i wygodne pakowanie pościeli.

Sofa narożna ma następujące wymiary: szerokość – 310 cm, wysokość z podniesionym zagłówkiem – 100 cm; powierzchnia spania: 128 x 270 cm, głębokość – 183 cm, wysokość z opuszczonym zagłówkiem – 80 cm, waga z opakowaniem: 190 kg. Regulowane zagłówki: innowacyjny system regulacji zagłówka umożliwia wygodne siedzenie i relaks po stresującym dniu.
MarkaModernes #ad
ProducentAll4All #ad
Wysokość39.37
Długość122.05
Waga352.74
Szerokość72.05