Top 8 Quittungsblock Ohne Durchschlag – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Herlitz

#ad

Block 401 A6 poprzeczny, 50 arkuszy przewagę nad 10er Pack, Herlitz potwierdzenia odbioru

#ad
Herlitz #ad - Dla łatwego w obsłudze stosowania blok jest perforowana oraz perforowane. Pak. Pokwitowaniu bloku z pewnością drukowania. Wyprodukowano z papieru bezdrzewnego. A6 poprzeczny, 50 arkuszy.
MarkaHerlitz #ad

2. AVERY Zweckform

#ad

50 kartek, format A6, poziomy, z 1 niebieską kartką, kolor biały, Avery Zweckform 300-5 bloczek z kwitami z VAT, 5 sztuk w opakowaniu

#ad
AVERY Zweckform #ad - Spełnia wymagania pisemnego przyznania wierzyciela w rozumieniu §368 kodeksu obywatelskiego BGB – ochrona przed manipulacją dzięki siatkowemu nadrukowi tła.

Made in germany: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech. Do dokumentacji i potwierdzenia otrzymanych usług w kwotach do 250 € z podatkiem VAT z wykazanym. Zintegrowana pomoc w wypełnianiu pomaga w prawidłowej obsłudze i pomaga nie zapomnieć o ważnych danych, co zapewnia szybkie i czyste odkładanie, wszystkie arkusze są perforowane i dziurkowane. Postaw na proste i sprawdzone rozwiązanie w formie papierowej: bezpieczne prawo, zawsze gotowe do użycia i zabezpieczone przed cyberatakami.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Numer części300/00
Model300-5

3. AVERY Zweckform

#ad

AVERY Zweckform 1735 blok pokwitowań A6 poprzeczny, do DE/AT biały/żółty, samokopiujący, odporny na sfałszowanie dokumentów, dla kwot powyżej 250 € z oddzielnym podatkiem VAT, 2 x 40 arkuszy

#ad
AVERY Zweckform #ad - Paragony są regularnie sprawdzane przez ekspertów prawnych i są odpowiednie dla Niemiec i Austrii. 40 szablonów pokwitowań, każdy z 1 żółtym, samokopiującym się dziurkowaniem; wszystkie arkusze są zadrukowane, dziurkowane do zszywania i łatwe do wyjęcia dzięki mikroperforacji.

Wyjątkowo przyjazny dla środowiska, ponieważ wybielany bez użycia chloru i posiada certyfikat FSC z papieru z dobrze zarządzanych lasów. Absolutnie zabezpieczony przed manipulacją dzięki zabezpieczonemu przed fałszowaniem drukowi dokumentów siatkowy druk tła, wiązanie zabezpieczające sprawia, że książka jest wyjątkowo stabilna i trwała. Paragony w formacie poprzecznym din a6, 2 x 40 arkuszy z osobno wyszczególnionym podatkiem VAT dla kwot od 250 €.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.18
Szerokość0
Numer części1735
Model1735
GwarancjaInne

4. AVERY Zweckform

#ad

2 x 40 arkuszy, samokopiujący, odporny na fałszowanie dokumentów, do, AVERY Zweckform 1742 blok pokwitowań dla małych przedsiębiorców A6 poziomy, zgodnie z systemem małych przedsiębiorstw bez VAT

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt przyjazny dla środowiska. Do dokumentacji i potwierdzenia otrzymanych usług zgodnie z zasadami małych przedsiębiorstw zgodnie z §19 UStG DE lub §6 ust. Zintegrowana pomoc w wypełnianiu pomaga w prawidłowej obsłudze i pomaga nie zapomnieć o ważnych danych, co zapewnia szybkie i czyste odkładanie, wszystkie arkusze są perforowane i dziurkowane.

Postaw na proste i sprawdzone rozwiązanie w formie papierowej: bezpieczne prawo, zawsze gotowe do użycia i zabezpieczone przed cyberatakami. 1 ustg at bez dowodu VAT. Spełnia wymagania pisemnego przyznania wierzyciela w rozumieniu §368 kodeksu obywatelskiego BGB – ochrona przed manipulacją dzięki siatkowemu nadrukowi tła. Wyprodukowano w niemczech: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech, z papieru z certyfikatem FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.2
Długość5.91
Waga0.17
Szerokość4.13
Numer części1742
Model1742

5. Herlitz

#ad

2 x 40 arkuszy 5 sztuk, Blok paragonów Herlitz 402, A6 poziomy, samokopiujący

#ad
Herlitz #ad - Liczba arkuszy: 2 x 40 arkuszy. Z nadrukiem zabezpieczającym; klapa ochronna. Format papieru: A6 poziomy format kartki pocztowej. Wersja: samokopiująca, z otworami do wpinania, mikroperforacja. Wykonanie wybijania: 1 arkusz, żółty.
MarkaHerlitz #ad
ProducentHerlitz #ad
Numer części402 000
Model402 000

6. Herlitz

#ad

Herlitz potwierdzenia odbioru, Block 401 A6 poprzeczny, 50 arkuszy

#ad
Herlitz #ad - Zapewnia prostą obsługę blok jest perforowana oraz z otworami. Wyprodukowana z papieru bezdrzewnego. A6 poprzeczny, 50 arkuszy. Pokwitowanie blok z bezpieczeństwo druku.
MarkaHerlitz #ad
ProducentHerlitz #ad
Numer części401

7. Primus-Print.de

#ad

2 x 50 arkuszy z wybiciem, format A6, numeracja bez podatku VAT, Primus Print blok pokwitowań, poprzeczny, 1 sztuka

#ad
Primus-Print.de #ad - Numeracja: jednoznaczna identyfikacja za pomocą kolejnego numeru. Made in germany: bezpośrednio od producenta w Niemczech z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Koperta: z kolorową obwolutą i taśmą marszczoną w kolorze czarnym. Obwód: 50 zestawów oryginał i przebicie na blok. Przebicie: 2-krotne samokopiujące zdania. Otwór na zszywanie: łącznie ze standardowymi otworami na zszywanie we wszystkich arkuszach. Wyciąganie: wszystkie arkusze są wyposażone w mikroperforację dla łatwego odrywania. Ochrona przed pisaniem: wszystkie bloki mają przedłużony grzbiet kartonowy, który służy jako zabezpieczenie przed przetarciem następnego formularza.
MarkaPrimus-Print.de #ad
ProducentPrimus-Print.de #ad

8. Sigel

#ad

Samokopiujący, 2 x 40 arkuszy, SIGEL SD021 blok pokwitowań A6 poprzeczny

#ad
Sigel #ad - Wersja: din a6 poprzeczny biały, wszystkie arkusze z perforacją, 1 żółty dziurkacz, samokopiujące. Zakres dostawy: 1 książka z 2 x 40 arkuszami. Forma: pokwitowanie z dowodem VAT | Standardowy paragon: nadaje się do wszystkich regularnych zastosowań. Certyfikat fsc: przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł. Wyprodukowano w Niemczech. Cechy szczególne: oryginalny druk dokumentów zabezpieczonych przed podrobieniem.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość4.13
Długość5.83
Waga0.18
Szerokość0.28
Numer częściSD021/1
ModelSD021/1
Gwarancjabrak danych