Top 10 Verlängerungskabel USB Auf USB – Die besten Gutscheine & Rabatte

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazon Basics

#ad

Czarny, Amazon Basics 7GV4 kabel przedłużający USB 2.0 A na gniazdo A 1 m

#ad
Amazon Basics #ad - Przedłużenie połączeń usb pomiędzy komputerem a urządzeniami o stałej prędkości np. Wyprodukowano z wielokrotnym ekranowaniem w celu zminimalizowania zakłóceń i odpornych na korozję złączy powlekanych złotem, aby zagwarantować optymalną jakość sygnału.

Zaleca się, aby uniknąć uszkodzenia lub uszkodzenia wnętrza wtyczki produktu i wnętrza kabla, co prowadzi do tego, aby uniknąć nadmiernego zginania i ciągnięcia/kolizji podczas użytkowania produktu, że nie można nawiązać połączenia z pracą. Ograniczona gwarancja europejska: 12 miesięcy. Drukarki, aparaty cyfrowe i zewnętrzne dyski twarde o jeden metr. 1, wtyczka usb 2. 0 a na gniazdo a, 0 m długości, przedłużacz o dużej prędkości wielokrotnie ekranowany.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość0.65
Długość39.37
Waga0.1
Szerokość0.44
Numer części7GV4
Model7GV4

2. Nimaso

#ad

5 Gbps, 2 sztuki, klawiatury, Nimaso Kabel przedłużający, 2 m, ultraszybka transmisja do czytnika kart, drukarki, wtyczka A na gniazdo A, z nylonowym płaszczem z tkaniny, USB 3.0, skanera, aparatu

#ad
Nimaso #ad - Nasz przedłużacz usb 3. 0 obsługuje szybką transmisję danych 5 Gb/s, 10 razy szybciej niż kabel USB 2. 0 Bez histerezy lub utraty danych. Wzmocnione połączenie kablowe srnimaso usb 3. 0 żeński kabel o zagięciu ponad 20 000, specjalna konstrukcja sr sprawia, że połączenia kablowe są bardziej trwałe.

Szybkie ładowanie usb 3. 0 i synchronizacja danychŁadowanie i przesyłanie danych we dwoje. Elastyczny i odporny na zużycie materiał z plecionki nylonowej zapewnia większą ochronę. Dołączone klamry samoprzylepne pomagają skrócić długość i utrzymać kabel w porządku, bez plątania się i skutecznie przedłużają jego żywotność. Podłączanie i odtwarzanie na uniwersalnym systemie, nie wymaga sterownika. Udzielimy rzetelnych i profesjonalnych odpowiedzi oraz pokryjemy wszystkie koszty poniesione podczas procesu wymiany.

Zapewnia czystość sygnału i żywotność przedłużacza. Profesjonalna i niezawodna obsługajeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami. Umożliwia bezpieczne rozwiązanie problemu krótkiego kabla i jednocześnie zmniejszenie odłączania oryginalnego urządzenia, dzięki czemu port USB oryginalnego urządzenia jest idealnie chroniony. Ponadto kompatybilność wsteczna ze standardowymi urządzeniami USB 2.
MarkaNimaso #ad
ProducentNIMASO #ad
Wysokość0.71
Długość9.06
Szerokość3.94
Numer częściDMEU-EXT-2M-2M-NEW

3. RAVIAD

#ad

Skanera, super szybki do czytnika kart, przedłużacz USB A wtyczka na gniazdo A, drukarki, RAVIAD Przedłużacz USB 3.0 2 m, klawiatury, aparatu, koncentratora, 5 Gbps, nylon

#ad
RAVIAD #ad - Rozszerz i chroń swoje urządzeniakabel przedłużający usb raviad idealnie chroni złącze uSB oryginalnego urządzenia, skracając czas podłączania i odłączania. Co więcej, ten przedłużacz może rozszerzyć połączenie między urządzeniami takimi jak komputer i drukarka.

Wysokiej jakości materiaływyprodukowano z odpornej na korozję, przedłużacz kabla usb zapewnia długą żywotność i zapewnia idealne połączenie. Super prędkość transmisji danychten przedłużacz usb 3. 0 obsługuje szybkość przesyłania danych między urządzeniami ze złączem USB 3. 0 do 5 gbps 625 mb/s, jest 10 razy szybszy niż USB 2. 0 480 mbps. Dożywotnia gwarancjaraviad oferuje dożywotnią gwarancję i 100% gwarancję zadowolenia. Szeroka kompatybilnośćdzięki przedłużaczowi usb 3.

0 raviad 2 m można połączyć się usb z komputerem oraz z wieloma urządzeniami peryferyjnymi USB, myszy, dyski twarde, czytniki kart, skanery, adaptery Bluetooth, napędy flash USB, drukarki, takimi jak koncentratory, klawiatura bez histerezy lub utraty danych i wiele innych. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami, oferujemy najlepszą obsługę. Wskazówka: kompatybilność wsteczna z obsługą standardowych urządzeń USB 2. 0 i usb 1.
MarkaRAVIAD #ad
ProducentRAVIAD #ad
Wysokość0.31
Długość3.66
Szerokość3.54
Numer częściRI-120-GR-200
ModelRI-120-GR-200

4. ANMIEL

#ad

ANMIEL Przedłużacz USB 3 m, wtyczka A na gniazdo A, pleciony kabel przedłużający USB 2.0, przedłużacz do USB Flash Drive/dysku twardego/drukarki/kamery internetowej, transfer danych

#ad
ANMIEL #ad - Pojemność USB 2. 0 zapewnia prędkość przesyłania danych 480 Mbps. Doskonała praca: ten przedłużacz usb obsługuje ładowanie telefonu i synchronizację transmisji danych; prędkość ładowania wynosi do 3 A jeśli adapter i kabel ładujący obsługują szybkie ładowanie. Dzięki temu przedłużaczowi usb nie musisz się już martwić o długie odległości, ponieważ kable są zbyt krótkie.

Zestaw zawiera: kabel przedłużający USB 2. 0, 10ft x 1. Nie musisz już schylać się pod biurkiem lub za telewizorem/stołem, aby podłączyć urządzenia peryferyjne USB! Bezpieczna obsŁuga: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, skontaktuj się z naszą niezawodną obsługą klienta, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Idealny rozmiar: ten przedłużacz usb na usb jest wystarczająco długi do codziennego użytku i pracy biurowej. Przedłużacz usb 2. 0: jest to prosty sposób na rozszerzenie połączenia usb 2.

0 z komputerem i innymi urządzeniami peryferyjnymi usb, takimi jak koncentratory, skaner, dyski twarde, czytnik kart, drukarki, mysz, adapter Bluetooth, pamięć flash USB, Xbox, klawiatura bez histerezy lub utraty danych. Doskonała jakość: z wtyczką ze stopu aluminium, aby zminimalizować zakłócenia i odporność na korozję dla optymalnej przejrzystości sygnału, przedłużacz USB jest bardzo trwały i wytrzymały, może wytrzymać test 20 000 wtyczek; skonstruowany z wieloma warstwami ekranowania, skutecznie przedłuża żywotność kabla.
MarkaANMIEL #ad
ProducentANMIEL #ad
Waga0.13
Numer częściUSB-A TO MU 3M

5. UGREEN

#ad

Kamery internetowej PS4/5 itd. 1 m, koncentratora, słuchawek, drukarki, UGREEN Przedłużacz USB 3.0 5 Gbps A na A USB Extension Cable z nylonowym kablem i aluminiową obudową do myszy

#ad
UGREEN #ad - Kabel owinięty czarnym nylonem jest bezpiecznie i mocno przymocowany do wtyczki i gniazda. Przedłużacz USB 3. 0 jest wystarczający do codziennego użytku. Długi i wytrzymały: wtyczka i gniazdo przedłużacza usb są wykonane z metalu i utrzymane w eleganckiej szarości.

Nie martw się! nie ma opóźnień ani przerw w przesyłaniu danych. Dobra jakość sprawia, że nie musisz się obawiać pęknięcia kabla. Obsługa plug and play: za pomocą przedłużacza usb 3. 0 nie potrzebujesz sterownika urządzenia, dzięki czemu jest on oszczędzający czas i kompatybilny z urządzeniami USB 3. 0 Przedłużacz jest również bardzo elastyczny, co umożliwia używanie go w każdej pozycji.

Uniwersalna kompatybilność: przedłużacz ugreen usb 3. 0 jest uniwersalnie kompatybilny z większością urządzeń usb 3. 0, na przykład komputerem/laptopem/TV i USB 3. 0, wyposażonymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak klawiatura/mysz/kamera internetowa USB/kamera/kamera na deskę rozdzielczą/drukarka/czytnik kart / zewnętrzny dysk twardy/koncentrator USB / PS4/5 itd. Ponadto jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0, usb 1. 1 i usb 1.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Długość1
Numer części10495
Model10495

6. Ploiwue

#ad

Ploiwue Kabel przedłużający USB 3.0, transmisja danych, 1 m + 2 m, kompatybilny z klawiaturą, drukarką, dyskiem twardym, 5 Gb/s, kabel przedłużający USB, myszką, szary, pleciony, dyskiem U, przedłużacz USB A do A, skanerem

#ad
Ploiwue #ad - Idealna długość - udostępniliśmy dwie idealne długości 1 m2 m, a przedłużacz usb służy do wydłużenia odległości interfejsu USB, dokładnie jak połączenie między komputerem lub tabletem Windows i dwoma urządzeniami peryferyjnymi USB 3. 0/2. 0 Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Ekstremalna trwałość ten przedłużacz usb a do gniazda wykorzystuje 100% miedziany rdzeń i wysokiej jakości metalową obudowę o wytrzymałości na zginanie ponad 20 000 razy, kilka razy dłuższy niż oryginalny kabel. Nylonowe plecione kable i wzmocnione wtyczki zapewniają długą żywotność i wydajność bez plątania. Konstrukcja odciążająca napięcie i wytrzymała osłona aluminiowa sprawiają, że kabel jest bardziej trwały i nigdy się nie rozrywa. Szybkie ładowanie i synchronizacja danych - ten przedłużacz usb 3.

0 zapewnia prąd ładowania do 3 a i prędkość transferu danych do 5 Gb/s, która jest 0 razy szybsza niż kabel USB 102. 1 kabel przedłużający usb 3. 0 przedłużacz usb można łatwo rozszerzyć, takie jak drukarki, koncentratory usb, czytniki kart, kamery internetowe, myszy, adapter Bluetooth, aby podłączyć inne urządzenia peryferyjne USB, skanery, kontrolery XBoX, dyski pamięci USB, klawiatury i wiele więcej bez opóźnienia lub utraty danych. Dobry wybór do łatwego użytkowania.
MarkaPloiwue #ad
ProducentPloiwue #ad
Waga0.2
Numer części‎P01204
ModelUSB3.0 A zu A Buchse Extender

7. Amazon Basics

#ad

Czarny, Amazon Basics FDBU przedłużacz USB 3.0 wtyczka A do gniazda A 1 m

#ad
Amazon Basics #ad - Sprzedaż i wysyłka przez amazon; z roczną, ograniczoną gwarancją europejską na Amazon Basics. Przed podłączeniem i użyciem należy go podłączyć do kabla USBA TO Lightning.

Wskazówka: chodzi tylko o przedłużacz typu usb 3. 0 a. Z odpornymi na korozję złoconymi złączami, czystą transmisją sygnału i ekranowanie zakłóceń. Przedłużacz usb 3. 0 o dużej prędkości, 1 metr, standardowa wtyczka A USB 3. 0 na standardowe gniazdo USB 3. 0 a; wstecznie kompatybilny z USB 2. 0 i 1. 1. Przedłuż połączenie usb z komputerem o 1 metr, myszy, aparatu, w przypadku drukarek obsługujących USB 3.0, klawiatury i innych urządzeń peryferyjnych. Jeśli używasz go bezpośrednio z iPOD, nie można jej używać. Do transferu danych do 4, 8 gb/s w przypadku urządzeń z USB 3. 0 .
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość0.25
Długość39.37
Waga0.14
Szerokość0.25
Numer częściFDBU
ModelFDBU

8. deleyCON

#ad

Kolor czarny, deleyCON Kabel USB 2.0 High Speed 3 m kabel przedłużający, wtyczka A do gniazda USB A

#ad
deleyCON #ad - Optymalny do przedłużania/łączenia kabli usb // doskonale nadaje się do podłączania np. Numer modelu: mk717 // Marka: deleyCON. Np. Drukarki, obudowy dysków twardych, kamery internetowe, klawiatury, myszy, koncentratory USB i liczne akcesoria komputerowe USB.

Deleycon przedłużacz usb 2. 0 high-speed // wysokiej jakości, wielokrotne ekranowanie zapewnia szybkie, bezproblemowe przesyłanie danych // Dopasowane, stabilne wtyczki USB. Przyłącze: 1 x wtyczka usb-a do 1 x gniazdo usb-a // kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami USB, o ile istnieje wtyczka USB-A lub USB-A. Kolor: czarny // długość: 3 metry // Liczba: 1 sztuka. Kompatybilny wstecz z USB 1. 0/1. 1. Prędkość transmisji do 480 mbps // ekranowany, elastyczny kabel USB 2. 0 high Speed.
MarkadeleyCON #ad
ProducentdeleyCON #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.13
Szerokość7.87
Numer częściMK717
ModelMK717

9. MOGOOD

#ad

Do pamięci USB, MOGOOD Przedłużacz USB 3.0 1 m, PS4/5, koncentratora USB, obudowa z nylonu i stopu cynku, drukarki, klawiatury, kabel przedłużający USB A wtyczka na gniazdo A

#ad
MOGOOD #ad - Trudno jest uzyskać dostęp do gniazd USB? Zawsze naciskasz tył telewizora lub pulpitu, które rozwiązuje. Kompleksowa kompatybilnośćten przedłużacz usb 3. 0 jest wystarczająco długi do codziennego użytku i pracy biurowej. Przedłużacz usbten przedłużacz usb to wspaniałe rozwiązanie, aby podłączyć port usb? jest to mężczyzna do żeńskiego rozszerzenia USB 3.

0, aby rozszerzyć zasięg urządzeń USB. Serwis bez worryjeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu, prosimy o kontakt z naszym niezawodnym działem obsługi klienta, odpowiemy Ci rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe. Wifi itp. Doskonały kabelkabel jest wykonany ze stopu cynku i ma wysokiej jakości wygląd, mocny i trwały, a rdzeń Premium Pure Copper, zagięcie plecionki foliowej zapewnia zakłócenia. Dzięki temu przedłużaczowi usb na usb możesz połączyć się z komputerem oraz wieloma urządzeniami peryferyjnymi USB, drukarki, takimi jak koncentratory, skaner, Xbox, klawiatura, mysz, dyski twarde, PlayStation ation, kamera internetowa, napędy flash USB, czytnik kart, kontroler do gier USB/konsola do gier, adapter Bluetooth, gamepad i adapter Oculus VR.

Nie obsługuje bezpośredniego połączenia dwóch komputerów. Szybsza prędkość przesyłania danychwtyczka usb 3. 0 a na gniazdo a umożliwia transmisję danych do 5 gb/s, zdjęcia HD i inne duże dokumenty w ciągu kilku sekund, możesz przesyłać filmy HD, 10 razy szybciej niż USB 2.0, wstecznie kompatybilny z USB 2.
MarkaMOGOOD #ad
ProducentMOGOOD #ad
Numer częściMOGOOD
ModelUSB Male to Female 3.0

10. XGMATT

#ad

Czytnika, wtyczka A do gniazda A z eleganckimi aluminiowymi wtyczkami, Kabel przedłużający USB 3.0 2 m, drukarki, aparatu, nylonowa osłona materiałowa do klawiatury, 2 sztuki przedłużacz USB, PS VR

#ad
XGMATT #ad - Mamy 12-miesięczny serwis, jeśli masz jakiekolwiek pytania, aby udowodnić znaczenie, nie wahaj się z nami skontaktować. Szybkie ładowanie i przesyłanie danych: przedłużacz usb 3. 0 2 m obsługuje prędkość przesyłania danych do 5 Gbps i może pracować z maksymalną wydajnością w przypadku korzystania z kabla do ładowania.

Uniwersalna kompatybilność: przedłużacz usb 3. 0 umożliwia połączenie między laptopem stacjonarnym a hdtv i urządzeniami peryferyjnymi USB, klawiatura, zewnętrzny dysk twardy, klucze WiFi. Smartfony, koncentrator usb, drukarki, kamery, aparaty cyfrowe, odtwarzacze CD, mysz, czytnik kart, tablety, telefony VolP, mikrofony, kontroler PS4 i Xbox, antena zewnętrzna, takimi jak pamięć USB, skaner itp. Rozszerzenia. Ten przedłużacz usb 2 m został zaprojektowany z odpornymi na korozję, pozłacanymi złączami dla optymalnej czystości sygnału i ekranowania, aby zminimalizować zakłócenia.

Nasz zespół serwisowy odpowie państwu w ciągu 24 godzin z zadowolonym rozwiązaniem, jakie stawiamy na jakość. Z drugiej strony ten przedłużacz USB 3. 0 idealnie chroni złącze usb oryginalnego urządzenia, skracając czas podłączania i odłączania. Kupuj bez obaw. Rozszerz i chroń swoje urządzenia: przedłużacz usb na usb 3.
MarkaXGMATT #ad
ProducentXGMATT #ad
Długość2
Numer części‎AX0002MH