Top 10 Ski Clips Alpin – Narty zjazdowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fischer

#ad

Do nart alpejskich/carvingowych, 1 para/2 sztuki, FISCHER Ski Fix Alpine

#ad
Fischer #ad - Szerokość: 50 mm. Mocne zapięcie na rzepy. Dzięki miękkiej ochronie powierzchni chroni powierzchnie i krawędzie. Do nart alpejskich/carvingowych – nadaje się również do szerokich nart carvingowych maks. Markowy klips narciarski z miękką ochroną powierzchni. 130 mm. Zakres dostawy: 1 para / 2 sztuki.
MarkaFischer #ad

2. sunmondo

#ad

Dzięki czemu można je ze sobą związać w jakości premium czarne, sunmondo 2 x taśmy narciarskie – na rzepy – łączniki narciarskie do ochrony nart

#ad
sunmondo #ad - Sunmondo. Czarny. Artykuły sportowe. Sunmondo 2 x taśmy narciarskie – na rzepy – łączniki narciarskie do ochrony nart, dzięki czemu można je ze sobą związać w jakości premium.
Markasunmondo #ad

3. DataWax

#ad

Datawax 63700005E zestaw montażowy

#ad
DataWax #ad - Puszka do 30 stopni, aby uzyskać więcej praktycznego ustawienia kąta nachylenia. Regulacja wysokości i kąta. Narty potrzebują 35-100 mm szerokości.
MarkaDataWax #ad
ProducentDataWax #ad
Numer częściPro vice
ModelPro vice

4. BOXOB

#ad

Do sportów zimowych czarne, pas nośny, BOXOB 6 sztuk taśm mocujących do nart, akcesoria do desek narciarskich, taśmy narciarskie z podkładkami ochronnymi, kijków narciarskich, 48,4 x 5,4 cm

#ad
BOXOB #ad - Przeznaczenie produktu: taśmy narciarskie można odpowiednio owijać różne narty górskie w celu uporządkowanego przechowywania, idealne do stoisk narciarskich lub sklepów ze sprzętem narciarskim. Wystarczająca ilość, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie użytkowania, wymiany i dzielenia.

Wnętrze jest wyposażone w wypełnienie piankowe EVA jako wyściółkę ochronną, aby zmniejszyć tarcie między nartami. Zawartość opakowania: otrzymasz 6 sztuk taśm mocujących do noszenia nart i drążków. Rozmiar produktu: regulowana taśma mocująca na narty mierzy 48, 4 x 5, 4 cm, co jest odpowiednie dla większości sportów górskich i narciarskich.

Wypełnienie piankowe może również pomóc w utrzymaniu wosku na nartach. Przemyślane wzornictwo: pasy narciarskie są zaprojektowane w żywych kolorach, aby odróżnić od białego śniegu podczas uprawiania sportów zimowych, zrelaksować się i pocieszyć oczy. Materiał premium: taśmy mocujące do nart są wykonane z wysokiej jakości materiału o wysokiej wytrzymałości.
MarkaBOXOB #ad
ProducentBOXOB #ad
Waga0
Numer części123889
Model01099

5. BESPORTBLE

#ad

Klips do mocowania końcówki dla początkujących trenerów narciarskich – przypadkowy kolor, przyłącze do końcówek narciarskich, uczy regulacji prędkości snowboardu, BESPORTBLE Pomoc w stylu narciarskim

#ad
BESPORTBLE #ad - Pomaga dzieciom tworzyć klin na nartach do obracania, kontrolować prędkość i zapobiec rozprzestrzenianiu się końcówek narciarskich, dzięki czemu dzień na stoku sprawi więcej radości.

Wyprodukowano z bardziej wytrzymałego sznurka lateksowego, wzmocnionego tworzywa sztucznego i szerszego zakresu zacisków dla dzisiejszych szerszych końcówek narciarskich. Przyłącze końcówki jest odpowiednie dla początkujących narciarzy. Trzymaj easy wedge w torbie i używaj go zawsze, gdy dzieci próbują nowego lub bardziej agresywnego terenu. Dzięki temu obie deski narciarskie nie są daleko od siebie oddalone podczas jazdy na nartach, co eliminuje obawy narciarzy, a jazda na nartach jest płynniejsza. Aby założyć i zdjąć, wystarczy wsunąć czarną klamrę na wewnętrzną krawędź każdej końcówki i dokręcić śrubę radełkowaną.
MarkaBESPORTBLE #ad
ProducentBESPORTBLE #ad
Wysokość0.39
Długość8.66
Waga0.06
Szerokość1.18
Numer częściS2246FDU22WU2QRUV5LNOC7
ModelS2246FDU22WU2QRUV5LNOC7

6. Fischer

#ad

Model 2024, w zestawie wiązanie RS9 SLR Z2,5-9, odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych, All Mountain Ski, Fischer RC Trend SLR, Narty Alpinski Carvingski On-Piste-Rocker, 170 cm

#ad
Fischer #ad - Fiber tech: specjalna sieć z włókna szklanego o harmonijnych właściwościach zginania. Slr: – rozwiązanie systemowe z dwuczęściowych płyt wiążących o grubości 9 mm – zapewnia niską wagę i doskonałe przenoszenie siły. Air power: rdzeń narciarski o zmniejszonej gęstości. Konsekwencją jest dobre zachowanie zamachu. Air carbon: super lekki i bardzo wytrzymały materiał High-Tech. On-piste rocker: harmonijne wprowadzanie huśtawki przy 100% przyczepności krawędzi. Zredukowana waga umożliwia łatwą obsługę i oszczędność siły na nartach.
MarkaFischer #ad
ProducentFischer #ad
Numer częściFISKI24_RC4TREND_170BD1
Gwarancja24 Miesięcy

7. Alomejor

#ad

Zapięcie na rzep, Alomejor 1 para nylonowych pasków na narty, do jazdy na nartach i snowboardzie żółty, klips na narty

#ad
Alomejor #ad - Więcej zastosowań: ta taśma na rzep do nart może z łatwością trzymać deski narciarskie i kijki. Atwy do przenoszenia: ten pasek do przenoszenia nart jest łatwy do przenoszenia, przywiązany do sprzętu narciarskiego i narciarskiego. Ochrona: ten pas do przenoszenia nart ma filigranowy design i gładką powierzchnię, aby chronić deskę przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Wytrzymałość: ten pas narciarski jest wykonany z nylonu i jest trwały do długotrwałego użytkowania. Atwa obsługa: ta taśma narciarska jest wyposażona w haczyk i pętlę dla łatwego użytkowania.
MarkaAlomejor #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.04
Szerokość3.94
Numer częściAlomejorzng1hi0a68-03

8. BASTOUR

#ad

Nylonowy, do nart i kijków narciarskich, pasek do noszenia, 2, paski do mocowania nart, snowboard, czarne, regulowany pasek na narty, uprząż narciarska, Taśmy narciarskie na rzep, pasek na ramię

#ad
BASTOUR #ad - Nie jest łatwa w noszeniu. Dopasowana konstrukcja regulowany pasek do noszenia na nartach nadaje się do aktywności na nartach w weekendy z rodziną, zapięcie na rzepy pozwala dopasować długość dla optymalnego komfortu, nadaje się do większości desek snowboardowych.

Szerokie zastosowanie - pasek narciarski jest łatwy w obsłudze i transporcie. Może być używany przez długi czas. Jest łatwy do przenoszenia i może być używany do sprzętu narciarskiego, deskorolki, sprzętu outdoorowego, fotograficznego itd. Komfortowe doświadczenie taśmy mocujące dla narciarzy zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie i łatwo trzymać narty i kijki.

Pasek do snowboardupasek narciarski jest wykonany z materiału nylonowego, który jest mocny i trwały z precyzyjnym wykonaniem. Zmniejsza zmęczenie ramion. Ochrona eva pasek na ramię narciarski jest dobrze zaprojektowany, podkładka EVA może skutecznie chronić narty przed zadrapaniami i uszkodzeniami, bez zarysowań, grubych i miękkich.
MarkaBASTOUR #ad
ProducentJIEJIEHOUSE #ad
GwarancjaNo

9. Light feather

#ad

Light feather Łącznik do nart na Tip Connector Trainer Ski pomoc podczas treningu narciarskiego łącznik do elastycznych końcówek narciarskich jako pomoc w nauce jazdy na nartach czerwony

#ad
Light feather #ad - Dzięki wytrzymałemu i trwałemu złączu snowboardowemu można dobrze zamocować deskorolkę, dzięki czemu deskorolka nie jest oddalona od siebie, co zapewnia bezpieczeństwo.

Dzięki temu dzień na stoku sprawia więcej radości. Złącze snowboardowe Tip Connector lekkie, łatwe do przenoszenia i użytkowania. W celu założenia i zdjęcia wystarczy wsunąć czarną klamrę na wewnętrzną krawędź każdego czubka i mocno dokręcić śrubę radełkowaną. Zwiększona kontrola – pomaga dzieciom uformować klin, aby kontrolować prędkość i zapobiec rozprzestrzenianiu się tipsów. Wyprodukowana z bardziej trwałego sznurka lateksowego, wzmocnionego kształtu tworzywa sztucznego i szerszego obszaru zacisku dla dzisiejszych szerokich końcówek narciarskich.
MarkaLight feather #ad
ProducentLight feather #ad
Wysokość0.01
Długość8.27
Szerokość1.38

10. Fischer

#ad

Model 2024, odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych, Narty Alpinski Carvingski On-Piste-Rocker, 170 cm, All Mountain Ski, Fischer RC4 Supercomp SLR, w zestawie wiązanie RS10 SLR Z3-10

#ad
Fischer #ad - Slr: rozwiązanie systemowe z dwuczęściowych płyt wiążących o grubości 9 mm – dla niewielkiej wagi i perfekcyjnego przenoszenia siły. Air carbon: super lekki i bardzo wytrzymały materiał High-Tech – dla lepszej obsługi i wydajności. On-piste rocker: harmonijne wprowadzanie huśtawki przy 100% przyczepności krawędzi. Zredukowana waga umożliwia łatwą obsługę i oszczędność siły na nartach. Air power: rdzeń narciarski o zmniejszonej gęstości.
MarkaFischer #ad
ProducentFischer #ad
Wysokość5.91
Długość68.9
Szerokość13.78
Numer częściFISKI24_RCSUPERCOMP_170BD1
Gwarancja24 Miesięcy