Top 10 Quadro Klettergerüst – Zestawy gimnastyczne i huśtawki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Goodevas

#ad

Waldorf Climbing Toys Aged 6 Months to 7 Years, Montessori Climbing Triangle + Wooden Arch + Slide Board + Playground Net Promotes Balance and Motor Skills, 5 w 1 Indoor Play Equipment for Kids

#ad
Goodevas #ad - Duże dostosowane rusztowanie do wspinaczki: zabawka indoor montessori dla małych dzieci składa się z czterech części, które można wymienić, który można łatwo zmontować i ponownie rozłożyć. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci: dzięki powłoce z olejem lnianym i woskiem pszczelim zestaw do wspinaczki ze zjeżdżalnią jest idealny do zabawy na świeżym powietrzu! Zabawka dla niemowląt montessori: trójkąt wspinaczkowy ze zjeżdżalnią dla małych dzieci do użytku wewnątrz i na zewnątrz ma strukturę wspinaczkową Montessori, a plac zabaw Goodevas Indoor pomaga w rozwoju mięśni, kontroli równowagi i zwiększa odwagę dziecka.

Zabawka dla niemowląt wykonana z drewna: ta zabawka montessori od 1 roku obejmuje trójkąt wspinaczkowy, deskę do wspinaczki 2 w 1 zjeżdżalnia i rampa dla małych dzieci oraz siatkę do wspinaczki, łuk wspinaczkowy, która pomaga dziecku rozwijać i doskonalić umiejętności motoryczne.

Wysokiej jakości materiał: zestaw trójkątnych picklerów jest wykonany w 100% z twardego drewna i dzięki temu idealnie nadaje się do wspinaczki wewnątrz dzieci. Każda część to niezależny trójkąt wspinaczkowy, a łuk wspinaczkowy może być używany jako huśtawka. Rusztowanie do wspinaczki do wnętrz ma 5 pozycji blokowanych, aby stworzyć nowe kombinacje. Zabawka montessori jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat.
MarkaGoodevas #ad
ProducentGoodevas #ad
Wysokość22.05
Długość41.34
Waga54.55
Szerokość5.91
Numer częściset-03
Model4 in 1 Set
GwarancjaSkontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą w celu uzyskania gwarancji.

2. Small Foot

#ad

Small Foot Lina wspinaczkowa burzy nieba, 200 x 10 x 10 cm, materiał odporny na warunki atmosferyczne, 10877 zabawki, od 3 lat, z hakami zabezpieczającymi i powierzchniami, zielona

#ad
Small Foot #ad - Wykonany ze stabilnego tworzywa sztucznego. Wymiary: 200 cm. Z hakiem zabezpieczającym do bezpiecznej zabawy, obciążenie do 100 kg. Lina wspinaczkowa wykonana z wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Małe powierzchnie wchodzące wzdłuż liny zapewniają bezpieczne trzymanie.
MarkaSmall Foot #ad
ProducentLegler OHG small foot company #ad
Wysokość3.94
Długość78.74
Waga2.09
Szerokość3.94
Numer części10877
Model10877
Gwarancja0.

3. COSTWAY

#ad

Rusztowanie do wspinaczki z drabinką z drewna, trójkąt szczebla do rozwijania zdolności motorycznych, COSTWAY Trójkąt wspinaczkowy składany, dla małych dzieci od 3 lat kolorowy

#ad
COSTWAY #ad - Składana konstrukcja i łatwe czyszczeniejeśli chcesz go przechowywać, trójkąt wspinaczkowy można wygodnie złożyć do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można go bez problemu schować i transportować. Ponadto dzięki gładkiej i wodoodpornej powierzchni rusztowanie do wspinaczki można bez problemu czyścić i pielęgnować wilgotną szmatką.

Powierzchnia jest ponadto pokryta przyjazną dla środowiska farbą niezawierającą BPA, aby chronić zdrowie Twoich dzieci. Jest to idealna zabawka, aby towarzyszyć dziecku podczas dorastania. Doskonałe wykonanie i gwarancja bezpieczeństwa - ten trójkąt wspinaczkowy jest wykonany wyjątkowo starannie i z dbałością o szczegóły, dzięki czemu wszystkie krawędzie są wygładzone i nie ma już żadnych rowków, w których dzieci mogłyby złapać drzazgi. Stabilne materiały i przyjazny dla środowiska kolornasz trójkąt wspinaczkowy jest wykonany z wysokiej jakości, która nie zawiera substancji szkodliwych i bezzapachowa, naturalnego drewna, które jest wyjątkowo mocne i wytrzymałe.

Dzięki temu ten trójkąt wspinaczkowy skrupulatnie chroni dzieci przed urazami. Stabilna trójkątna konstrukcjadzięki trójkątnej konstrukcji oraz mocnym metalowym połączeniom ten trójkąt wspinaczkowy zapewnia stabilny fundament i skutecznie zapobiega upadkowi lub przewróceniu. Trójkąt wspinaczkowy 2 w 1 i drabina - dzięki trójkątowi wspinaczkowemu wysyłamy również drabinę, którą w zależności od potrzeb można przymocować do szczebla po obu stronach. Nie tylko wspiera dzieci w treningu umiejętności motorycznych i równowagi, ale także pomaga im zwiększyć pewność siebie.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość43.31
Długość27.95
Waga35.94
Szerokość48.03
Numer częściTY327400-GM2DE
ModelTY327400CL-FBA

4. GOPLUS

#ad

GOPLUS Rusztowanie wspinaczkowe do wnętrz, łuk wspinaczkowy i drabina i zjeżdżalnia, zjeżdżalni i kołysania, plac zabaw do wspinaczki, dla małych dzieci od 1 roku życia, trójkąt wspinaczkowy 4 w 1

#ad
GOPLUS #ad - Nadaje się dla dzieci w wieku od 1 roku życia jako prezent urodzinowy lub świąteczny. Ponadto zdrowa farba na bazie wody zapewnia niezawodne użytkowanie. Jeszcze lepsze jest to, takich jak raczkowanie, że regulowana wysokość drabiny umożliwia swobodne wybieranie stopnia trudności, łuk wspinaczkowy lub łuk do ważenia.

Powierzchnia bez zadziorów oraz zaokrąglone narożniki skutecznie chronią delikatną skórę dzieci. Różne kombinacje: ten zestaw narzędzi wspinaczkowych składa się z trzech różnych części, zjeżdżanie i wspinaczka. Ten zestaw zabawek zapewnia nieskończone możliwości i zapewnia wielogodzinną zabawę! Mocne połączenie śrubowe zapewnia ponadto stabilność całej struktury. Ponadto zabawka łukowa to nie tylko łuk wspinaczkowy, podczas gdy druga strona jest wyposażona w 5 przyjaznych dzieciom uchwytów, której jedna strona może być całkowicie gładka do poślizgu, ale również łuk do ważenia. Odkryj inne ciekawe możliwości zabawy: zestaw trójkątów wspinaczkowych jest dostarczany z odwracalną rampą 2 w 1, które służą jako ścianka wspinaczkowa.

Odgrywa ważną rolę w nauczaniu dzieci w młodym wieku umiejętności, które mogą służyć jako zjeżdżalnia, rampa do wspinaczki, trójkąt wspinaczkowy, aby dopasować się do różnych grup wiekowych. Towarzysz rozwojowi dziecka: jest to świetna zabawka, poprawić koordynację ciała, budować pewność siebie i skrócić czas ekranu. Bardzo stabilna i bezpieczna struktura: dzięki stabilnym, trójkątnym i łukowym konstrukcjom ten zestaw zabawek do wspinaczki zapewnia bezpieczeństwo przed chybotaniem i upadkiem.
MarkaGOPLUS #ad
ProducentGOPLUS #ad
Wysokość25.2
Długość30.71
Waga24.25
Szerokość21.65
Numer częściUT21182OBDE
ModelUT21182OBDE
Gwarancja/

5. Gym1

#ad

Gym1 – Deluxe Indoor Doorway Gym na plac zabaw dla dzieci, pierścienie z tworzywa sztucznego, niebieska huśtawka drzwiowa dla dzieci, drabina do wspinaczki i drążek do, wszystko w jednym zestawie

#ad
Gym1 #ad - Stworzony dla zabawy i fitnessu: plac zabaw deluxe to wspaniały prezent bożonarodzeniowy dla dzieci i zapewnia wspaniały trening dla dorosłych. Mocna i bezpieczna: gym 1 została przetestowana pod kątem bezpieczeństwa i posiada certyfikat ASTM. Wykonany z profesjonalnej stali wysokiej jakości.

Sześć różnych nakładek: oprócz drążka do podciągania gym 1 jest wyposażona w huśtawkę wewnętrzną, pierścienie z tworzywa sztucznego do gimnastyki, drążek trapezowy, drabinę z drewna i liny oraz wiązaną linkę do huśtawki lub wspinaczki. Atwa instalacja: instalacja gym 1 zajmuje tylko kilka minut, co sprawia, że jest to idealny prezent bożonarodzeniowy dla chłopców i dziewczynek. Pasuje do większości futryn drzwi: deluxe indoor play gym przenosi plac zabaw na podwórku z zewnątrz do wewnątrz, tworząc huśtawkę pod każdymi drzwiami o minimalnej szerokości 25" i maksymalnej szerokości 36".

Nie wymaga wiercenia ani młotkowania. Może udźwignąć do 100 kg, a nawet waży mniej niż 10 kg. Można go łatwo przekształcić z drążka do podciągania w rusztowanie do wspinaczki dla dzieci i dzięki temu oferuje szeroką gamę żywych aktywności w pomieszczeniach dla całej rodziny. Wystarczy dopasować opatentowane uchwyty Vise-Grips do drzwi, a następnie dokręcić guziki.
MarkaGym1 #ad
ProducentGym1 #ad
Wysokość8.1
Długość17.3
Waga14.72
Szerokość13.65
Numer części513-PRIPG-AMZ
Model#N/A

6. L.A. Sports

#ad

Ø 305 cm, na zewnątrz, kopuła wspinaczkowa dla dzieci, z namiotem kopułowym, Rusztowanie wspinaczkowe Dome Climber XL do ogrodu, metalowa

#ad
L.A. Sports #ad - Zaletą w porównaniu ze ścianką wspinaczkową jest to, wymiary Ø 305 cm, również z rękami lub nogami, że można zawiesić na drążku do wspinaczki jak na drążku wspinaczkowym, wysokość 155 cm.

L. A. Dzięki kopułce wspinaczkowej każdy ogród zamienia się w plac zabaw, urządzenie gimnastyczne można swobodnie ustawić na zewnątrz i nie wymaga mocnego mocowania w ziemi. Sports kopuła climber – stelaż do wspinaczki dla dzieci od 3 lat, stabilny sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu z metalu malowanego proszkowo i uchwyty do wspinaczki z trwałego tworzywa sztucznego.

Wspinaczka wspiera ruchliwość, a ponadto sprawia radość każdemu dziecku, motorykę i siłę, waga użytkownika 150 kg może również ćwiczyć na nim kilka dzieci jednocześnie. Cznie ze zdejmowanym namiotem do zabawy z łatwego w pielęgnacji i wytrzymałego materiału Oxford, dzięki czemu w mgnieniu oka rusztowanie zamienia się w jaskinię, która latem daje cień.
MarkaL.A. Sports #ad
ProducentL.A. Sports #ad
Wysokość61.02
Długość120.08
Waga77.16
Szerokość120.08

7. DREAMADE

#ad

Zjeżdżalnią, drabinką, pierścienie gimnastyczne, z drewna, zabawka do wspinaczki z huśtawką, DREAMADE Trójkąt wspinaczkowy 8 w 1, siatka do wspinaczki, do zjeżdżania i, plac zabaw do wspinaczki

#ad
DREAMADE #ad - Idealny prezent dla dzieci – ta wieża do zabawy w pomieszczeniach nadaje się dla dzieci od 3 lat. Stabilna rama hozl – dzięki wytrzymałej trójkątnej strukturze trójkąt wspinaczkowy może osiągnąć maks. Oprócz zabawy w gry dzieci mogą również trenować swoje ciało poprzez zabawę.

Atwy montaż – dzięki instrukcji i dołączonym akcesoriom rusztowanie do wspinaczki można łatwo zmontować. Wybrane lite drewno – ta wieża do zabawy jest wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego i sosnowego, dzięki czemu jest stabilna i przyjazna dla dzieci. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz pada deszcz, czy śnieg, możesz nadal zająć się w domu. Nośność 50 kg. Deska antypoślizgowa jest dwustronna, pierścienie gimnastyczne, rusztowanie do wspinaczki, druga strona jest gładka i może być używana jako zjeżdżalnia.

Gładka, pozbawiona zadziorów powierzchnia jest przyjemna w dotyku dla dzieci. Waga 240 kg, a każda część do zabawy, taka jak huśtawka, ma maks. Ponadto dzięki gładkiej powierzchni można go łatwo czyścić wilgotną szmatką. Wielofunkcyjne rusztowanie do wspinaczki – drewniane rusztowanie do wspinaczki do wnętrz jest różnorodne i obejmuje zjeżdżalnię, jedna strona ma skały wspinaczkowe, huśtawkę, drabinkę, siatkę wspinaczkową, skały wspinaczkowe.
MarkaDREAMADE #ad
ProducentDREAMADE #ad
Wysokość54.33
Długość46.46
Waga55.12
Szerokość50
Numer częściVU32287DE
ModelVU32287DE

8. MAMOI

#ad

Sprzęt gimnastyczny, pierścienie gimnastyczne dla dzieci do wspinaczki, ścianka wspinaczkowa i sprzęt do zabawy, MAMOI® Rusztowanie wspinaczkowe do wnętrz, ścianka ze szczeblami do pokoju dziecięcego

#ad
MAMOI #ad - Drewniane szczeble zapewniają ponadto dobrą przyczepność. Części są połączone bawełnianą linką, która zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Dzieci mogą wspinać się po szczeblach, podnosić się i ćwiczyć kilka złożonych figur. Ze względu na naturalne materiały nie może być narażony na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz lub śnieg.

Drabinka nadaje się dla dzieci od 36 miesięcy. Pierścienie i szczeble drabiny wykonane są ze sklejki i bukowego hozlu. Produkt należy przechowywać w suchym i czystym miejscu. Producent nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie warunków przechowywania zawartych w instrukcji obsługi zabawek. Cianka z szczeblami dla dzieci jest wyposażona w łuk z dwoma szczeblami. Akcesoria są przeznaczone do mocowania na szczeblach drabiny.

Elementy rusztowania wspinaczkowego wewnątrz są chronione certyfikowanymi produktami, które są bezpieczne dla dzieci i środowiska. Cianka wspinaczkowa dla dzieci jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Konstrukcja ściany z szczeblami do pokoju dziecięcego jest połączona stalowymi bolcami, dzięki czemu wytrzymuje obciążenie do 50 kg. Nasz trwały sprzęt do zabawy wewnątrz jest wykonany z przyjaznego dla środowiska drewna Yarnwood w kolorze białym, a szczeble ściany gimnastycznej są wykonane z drewna bukowego.
MarkaMAMOI #ad
ProducentMAMOI #ad
Wysokość68.9
Długość25.98
Szerokość14.57

9. move and stic

#ad

Z kierownicą piracką czerwoną, move and stic Płyta 40 x 40 z funkcją gry, niebieska, wielofunkcyjna płyta do gry z kierownicą piracką do wieży zabaw płyta 40 x 40 cm

#ad
move and stic #ad - Materiał: tworzywo sztuczne. Rozszerzenie move and stic – płyta 40 x 40 cm z kierownicą piracką czy twoje dziecko chciało poczuć się jak marynarz? Teraz masz możliwość przebudowy swojego modelu move and stic jeszcze bardziej różnorodnie.

Włożyć bezpieczniki we wszystkich czterech narożnikach płyty. Mocowanie odbywa się jak zwykle za pomocą naszych guzików firmy move and stic nie wchodzą w zakres dostawy. Płyta jest dostarczana w stanie zmontowanym. Obróć bezpiecznik o 90°. Rednica zewnętrzna: 340 mm, wewnątrz: 215 mm. Płyty są przykręcane pionowo z lewej i prawej strony.

Mocno docisnąć płytę do rur. Zalecamy rozpoczęcie korzystania z tej płyty. Bezpiecznik jest montowany przez płytę, rurę i sprzęgło. Nałożyć płytę na rurach. Nowy w naszym asortymencie jest płyta o wymiarach 40 x 40 z wbudowaną kierownicą piratancką. Montaż płyty 40 x 40 cm: zastosowane rury muszą mieć długość 4 x 35 cm.
Markamove and stic #ad
ProducentTikTakToo #ad

10. COSTWAY

#ad

Rusztowanie do wspinaczki do użytku wewnątrz od 1 roku, do wspinaczki i zjeżdżania żółta, trójkąt szczebli, COSTWAY Trójkąt wspinaczkowy, rampa do wspinaczki z drewna

#ad
COSTWAY #ad - Regulowana rampa wyposażona w rowki, rampa ta może być mocno przymocowana do drążka do wspinaczki i zjeżdżania. Ta trójkątna drabina do wspinaczki z drewna z 2-stronną rampą jest idealna do domu, przedszkola lub przedszkola. Ukryte śruby, zaokrąglone narożniki i wolna od zadziorów powierzchnia chronią dzieci przed zarysowaniami.

Rodzice mogą szybko i łatwo połączyć wszystkie części. Atwa konfiguracja zestaw zawiera instrukcję obsługi z łatwymi do zrozumienia krokami i cały sprzęt, którego potrzebujesz. Ponadto drabinka do wspinaczki może być używana również bez rampy do treningu mięśni dzieci. To wewnętrzne rusztowanie wspinaczkowe jest wystarczająco bezpieczne dla dzieci. Stabilna i bezpieczna konstrukcja - ten zestaw zabawek do wspinaczki jest wykonany z bezpiecznych materiałów z litego drewna, które są bezzapachowe i trwałe. Ten drewniany trójkąt wspinaczkowy to wspaniały prezent dla dzieci, który pomaga w utrzymaniu równowagi i rozwijaniu umiejętności sportowych poprzez wspinaczkę i zjeżdżanie.

Idealny prezent dla dzieci dzięki szczegółowej instrukcji i dołączonemu materiałowi rodzice mogą szybko i łatwo zbudować rusztowanie wspinaczkowe dla dzieci. Trójkątna zabawka do wspinaczki 3 w 1: dołączona rampa łączy wspinaczkę ze zjeżdżalnią, tworzy domową siłownię dla dzieci i zapewnia dzieciom podwójną zabawę. W zależności od potrzeb dzieci rodzice mogą łatwo przesuwać rampę odwracalną i umieścić ją w wyższym, średnim lub niższym miejscu, aby zapewnić różne poziomy trudności.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość28.94
Długość34.06
Waga17.64
Szerokość18.9
Numer częściTS10053CL
ModelTS10053CLDE