Top 10 LEGO City Polizei – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

Domek dla lalek z klocków, LEGO 10994 DUPLO domek rodzinny 3 w 1, dziewcząt i chłopców od 3 lat, 2 zwierzęta i lampa do zabawek, z samochodem Push&Go, 5 figurek, prezent dla małych dzieci

#ad
LEGO #ad - Dzieci w wieku przedszkolnym bawią się codziennymi czynnościami od wyprowadzania śmieci do snu myjąc zęby i czytając historię w świetle lampy świetlnej baterie w zestawie. W garażu znajduje się elektryczny samochód push&go z zabawką, który jest ładowany przez ogniwa słoneczne, a małe dzieci mogą zbierać owoce i warzywa w ogrodzie i przygotowywać je w kuchni.

Małe dzieci mogą używać kamieni duplO do zbudowania dużego, wysokiego budynku lub 2 mniejszych mieszkań połączonych ogrodem. Domek z zabawkami można zbudować na 3 sposoby, trzypiętrowego domku dla lalek, aby zapewnić urozmaicenie. Domek dla lalek lego duplo 3 w 1 dla małych dzieci ma 3 piętra, 5 pokoi, 7 figurek i mnóstwo akcesoriów do niekończącej się zabawy w życiu rodzinnym. Z 7 figurkami duplo: 2 osoby dorosłe, 3 dzieci i duplo figurki zwierząt w kształcie kota i psa, dzięki czemu dzieci mogą odkryć nieograniczone możliwości zabawy.

Zestawy lego duplo zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elementy do rozwoju emocjonalnego, społecznego i motorycznego dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki wielu kreatywnym możliwościom budowania i nauki, ten domek LEGO DUPLO dla małych dzieci jest pełen wartości zabawy i jest wyjątkowym pomysłem na prezent dla dzieci od 3 lat, dziewcząt i chłopców.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość4.88
Długość22.91
Waga5.86
Szerokość18.9
Numer części10994
Model10994
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

2. LEGO

#ad

Zabawny prezent dla chłopców i dziewczynek 60404, minifigurka i akcesoria, wózek z jedzeniem, LEGO City Burger Truck, zestaw do budowy z zabawkowym samochodem dla 5-letnich dzieci

#ad
LEGO #ad - Zabawka na przekąski z burgerami: lego city burger to zabawka dla 5-letnich dziewcząt i chłopców, dzięki której mogą udawać, że prowadzą wózek z jedzeniem. Zawartość tego zestawu do zabawy i budowy: zestaw do budowy samochodu do burgerów, 2 mini figurki – sprzedawca i klient z aparatem słuchowym – oraz składniki LEGO i akcesoria do przekąsek.

Zabawny prezent na każdą okazję: ten samochód legO City to miła spontaniczna nagroda lub fajny prezent dla 5-letnich chłopców i dziewczynek na Boże Narodzenie lub urodziny. Lego zabawka dla ciężarówki do kreatywnej zabawy: gdy dzieci podnoszą luk sprzedaży, pojawia się szyld burgera vana; można również zdjąć dach, aby przygotować burgery w kuchni i podać jedzenie klientom.

Witamy w fantazyjnym świecie gry: aby uzyskać więcej ekscytujących przygód, musisz połączyć tę zabawkę z wózkiem z jedzeniem tylko z innymi dostępnymi oddzielnie modelami LEGO City.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.79
Szerokość10.31
Numer części60404
Model60404
Gwarancjatbd

3. LEGO

#ad

Hot Rod i SUV, LEGO Creator 3 w 1 niskopodwoziowa z helikopterem, samolotem i ciężarówką, zestaw pojazdów z helikopterem i zabawką ciężarówką, prezent dla 7-letnich chłopców i dziewczynek 31146

#ad
LEGO #ad - Lego zabawki creator: każdy zestaw 3 w 1 pozwala dzieciom zbudować 3 różne modele z najważniejszych obszarów zainteresowań, które przedstawiają między innymi zwierzęta, pojazdy i szczegółowe sceny z życia miejskiego. Pojazdy z ruchomymi częściami: na każdym z modeli coś się kręci, na przykład koła w samochodach zabawkowych, śmigło w samolocie LEGO i łopatki wirnika w helikopterze LEGO.

3 x 2 pojazdy lego w 1 pudełku: lego creator niskopodwoziowa z zabawką helikopterową pozwala dzieciom od 7 lat budować 3 x 2 różne pojazdy LEGO z tymi samymi częściami i ciągle je przebudowywać. Modele do wystawy: wszystkie 3 pary pojazdów LEGO są samodzielnymi zabawkami i mogą być wystawione w pokoju dziecięcym po zabawie.

Niezliczone możliwości zabawy: 3 różne pary pojazdów zapewniają dzieciom mnóstwo zabawy akcji: wyciąg siodłowy z helikopterem, samolot zabawkowy z klasterem zbiorników lub 2 samochody LEGO – Hot Rod i SUV. Prezenty dla 7-letnich dzieci: ta zabawka 3 w 1 zapewnia fascynujące wrażenia z budowania i zabawy, jest świetną spontaniczną nagrodą i zaprasza Twoje dziecko do wielu fantazyjnych odgrywania ról, idealny prezent dla małych miłośników samochodów.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Waga0.88
Szerokość10.31
Numer części31146
Model31146
Gwarancjatbd

4. LEGO

#ad

Z 2 mini figurkami i planetarną scenerią 60431, prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat, LEGO City Space Rover z kosmitami, zestaw samochodowy z figurkami robota i obcych

#ad
LEGO #ad - Zabawa bez ograniczeń: zabawki kosmiczne i kosmiczne LEGO City zawierają prawdziwe statki kosmiczne, szczegółowe stacje kosmiczne i inspirujące figurki robotów, zapewniające fantazyjne wrażenia z gry bez ograniczeń.

Futurystyczna zabawka samochodowa: model kosmicznego samochodu terenowego jest wyposażony w szczegółowy kokpit na 2 mini figurki oraz 6 kółek z dużymi oponami i najnowocześniejszym zawieszeniem do przekraczania obcych planet. Fajny prezent lego dla fanów kosmosu: ten lego Space Explorer to wspaniały prezent na Boże Narodzenie lub urodziny dla entuzjastów kosmosu dzieci od 6 lat. Lego zabawka rover: lego city space rover z kosmitami to zestaw do budowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat, który pozwala dzieciom zbudować zabawkę samochodu terenowego LEGO do odkrywania innych planet.

Zawartość pudełka: ta kosmiczna zabawka zawiera wszystko, tło gejzera; plus, czego dzieci potrzebują, aby zbudować kosmiczny łazik, 4 minifigurki LEGO w tym 2 figurki Astroauta, figurkę robota i figurkę obcych.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.99
Szerokość11.1
Numer części60431
Model60431
Gwarancjatbd

5. LEGO

#ad

Prezent dla chłopców i dziewczynek od 7 lat 71807, Mech do przekształcania, figurka dla dzieci, zestaw z figurkami ninja, w zestawie Sora, LEGO Ninjago Soras Technikmech

#ad
LEGO #ad - Inne mechy do przebudowy: twoje dziecko może łączyć elementy Soras Technikmech z Coles Erdmech 71806 i Kais Feuermech 71808; te dwie figurki są dostępne oddzielnie. Prezent ninjago: ta zabawka lego ninjago oferuje fascynujące wrażenia z budowania i grania oraz jest świetnym prezentem dla chłopców i dziewcząt, którzy lubią bawić się figurkami akcji.

Sezon serialu telewizyjnego Ninjago może odtworzyć powstanie smoków. 2 figurki lego ninjago: zabawka przygodowa zawiera sora z dwoma katanami oraz łowcę pazurów wilków, aby Twoje dziecko mogło odbyć pojedynki z 2. Cały wszechświat zabawek ninja: zestawy lego ninjago zawierają smoki, pojazdy i świątynie, aby Twoje dziecko zanurzyło się w świecie przygody z bohaterami ninja. Zbuduj swój własny mechanizm lego ninjago: fani zabawek ninja mogą przez wiele godzin kreatywnej zabawy i połączyć technikmech Sory z częściami 2 dostępnych oddzielnie figurek akcji, aby stworzyć swój własny mech.

Zabawka z figurkami do przebudowy: lego ninjago soras technikmech to zabawka dla 7-letnich chłopców i dziewcząt; ręce, nogi i górna część ciała można zdjąć, aby można było połączyć zestaw z 2 innymi dostępnymi oddzielnie mechami. Ruchoma figurka akcji: technikmech ma kokpit dla Sory, duży miecz, obrotowe ostrze oraz ruchome ramiona i nogi, dzięki czemu figura może wnieść do wielu pozycji akcji.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.4
Waga0.71
Szerokość7.52
Numer części71807
Model71807
Gwarancjatbd

6. LEGO

#ad

Zestaw strażacki z zabawką samolotu dla dzieci, świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek od 6, zestaw do budowania z 3 figurkami strażaka i tłem pożaru, LEGO City 60413 samolot gaśniczy

#ad
LEGO #ad - Zabawka lotnicza z interaktywną instrukcją montażu: w aplikacji lEGO Builder Twoje dziecko może odkrywać i zapisywać wirtualne zestawy do zabawy, śledzić postępy w budowie oraz powiększać i obracać widoki modeli 3D podczas budowania. Prezent samolotowy dla dzieci, które kochają straż pożarną: ta zabawka strażacka LEGO City to wspaniały prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat.

Kreatywna zabawa bez ograniczeń: dla dalszych ekscytujących przygód Twoje dziecko musi połączyć ten zestaw LEGO tylko z innymi dostępnymi oddzielnie modelami LEGO City. Zabawka samolotowa straży pożarnej: samolot gaśniczy LEGO City posiada wiele funkcji, które sprawiają, że dzieci od 6 lat reprezentują wierne działania gaśnicze.

Funkcje do odgrywania ról: twoje dziecko może korzystać z funkcji zrzucania wody i pistoletów gaśniczych z elementami wodnymi LEGO Water, a także wysłać strażaka z plecakiem rakietowym w futurystyczne wkłady gaśnicze. Zawartość pudełka: ta zabawka strażacka lego city zawiera zestaw do samolotu gaśniczego i tła pożaru lasu, a także 3 minifigurki, w tym pilot, operator armaty gaśniczej i zabawkowy strażak z plecakiem rakietowym.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość11.1
Długość2.4
Waga1.59
Szerokość17.95
Numer części60413
Model60413
Gwarancjatbd

7. LEGO

#ad

LEGO Ninjago Arins Battle Mech, mały prezent dla chłopców i dziewcząt 71804, w zestawie Arin z mini kataną, zabawka ninja dla dzieci od 4 lat z figurkami, figurki akcji i mechy

#ad
LEGO #ad - Szybowiec i kryształowa jaskinia: ten zestaw do zabawy zawiera szybowiec z ruchomymi skrzydłami, strzelankę tarczową i 2 włócznie, kryształową jaskinię z magicznym młotkiem i stojak na 2 katany. Zabawka ninja, która pozwala chłopcom i dziewczętom od 4 lat odkryć, która uczy dzieci budowania: arins Battle Mech to zabawka akcji, jak wiele radości sprawia budowanie i przedstawianie historii ninja.

Prezent ninja: ten mały zestaw lego oferuje fascynujące wrażenia z budowania i zabawy oraz jest świetnym pomysłem na prezent dla dzieci od 4 lat, które kochają figurki i mechy LEGO Ninjago. Ruchoma figurka mecha: ten mech lego ninjago ma kokpit, ruchome ogniwa, obrotowe ostrze i duży miecz, dzięki czemu dzieci mogą cieszyć się ekscytującymi pojedynkami z 2.2 figurki lego ninjago: ten zestaw lego ninjago zawiera mini figurkę Arin z mini kataną do ekscytujących odgrywania ról i pojedynków z łowcą wilków, który kołysze mieczem zabawkowym.

Wprowadzenie do budowania z kamieniami lego - zestawy LEGO od 4 lat uczą dzieci, jak budować modele; reszta rodziny może się przy tym chętnie przyłączyć. Sezon serialu telewizyjnego Ninjago można odtworzyć powstanie smoków. Odkryj inne zabawki ninja dla dzieci: koniecznie obejrzyj inne dostępne oddzielnie zestawy Ninjago ze smokami, mechami i legendarnymi postaciami ninja.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Szerokość8.07
Numer części71804
Model71804
Gwarancjatbd

8. LEGO

#ad

Krabbe, Spielzeug mit Meerestieren Figuren: Hai, Set für Kinder ab 7 Jahre, Tintenfisch und Seeteufel, LEGO 31088 Creator Bewohner der Tiefsee

#ad
LEGO #ad - Zestaw zapewnia jeszcze dodatkową możliwość budowy i instrukcję montażu wieloryba – dostępna na stronie LEGO. Com. Spójrz na fajną niebiesko-białą kolorystykę rekina! Ten zestaw zwierząt morskich marki LEGO to idealny prezent dla chłopców i dziewcząt, którzy kochają figurki.

Dzięki temu zestawowi lego creator 3 w 1 dla dzieci od 7 lat można zbudować 3 figurki zwierząt morskich! Zbuduj zabawkę rekina z krabem i skrzynią skarbów, a następnie przekształć ją w ruchomą ośmiornicę lub zabawkę żabnicę z ogromnym pyskiem. Zestaw "mieszkańcy głębin" zawiera niesamowitą zabawkę rekina z otwieranym pyskiem, spiczastymi zębami, ruchomymi płetwami, ruchomymi stawami i odblaskowymi oczami.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość10.31
Waga0.68
Szerokość1.89
Numer części31088
Model31088
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

9. LEGO

#ad

LEGO 60139 City Police Mobile centrum operacyjne

#ad
LEGO #ad - Zalecany wiek: 6-12. Mobilna centrala operacyjna jest wyposażona w odłączany pojazd ciągnący, antenę satelitarną na dachu, biurko, celę więzienną z funkcją wybuchu i miejsce na dwie minifigurki, pomieszczenie monitorujące z ekranami, siedzisko oraz powierzchnię ładunkową motocykla i narzędzi w tylnej części naczepy. Mobilna centrala. Zawiera mobilną centralę operacyjną, motocykl policyjny i quad ganoven. Liczba części: 374.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO® #ad
Wysokość10.31
Długość15.04
Waga1.01
Szerokość2.78
Numer części60139
Model60139
Gwarancja24 Miesięcy

10. LEGO

#ad

Prezent dla chłopców i dziewczynek, zabawka do budowania T-Rex, model 3 w 1, LEGO 31058 Creator dinozaur, zestaw klocków dla dzieci od 7 lat, triceratopsa i figurek Pterodactylusa

#ad
LEGO #ad - Ta zabawna zabawka dinozaura to wspaniały prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla chłopców, dziewcząt i wszystkich dzieci w wieku 7-12 lat, które są fanami prehistorycznych stworzeń.

Ramiona, nogi, a usta można otworzyć, ogon i głowa niebezpiecznej figury T-Rex są w pełni ruchome, aby pokazać ostre zęby. Triceratops ma 9 cm wzrostu. Zabawkę z dinozaurem lego creator 3 w 1 można złożyć w figurkę T-Rex, Triceratops lub Pterodactylus. T-rex ma 11 cm wzrostu. Model 3 w 1: można go przekształcić w triceratops lub pterodactylus. Zabawki lego creator 3 w 1 są kompatybilne ze wszystkimi zestawami zabawek LEGO dzięki czemu dzieci mogą budować jeszcze bardziej kreatywnie. Zestaw zabawek z klocków lego zawiera ponadto zdobycz dinozaura w formie ściętych żeber do złożenia.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość5.55
Długość10.31
Waga0.52
Szerokość1.89
Numer części31058
Model31058
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.