Top 10 Kummerkasten Abschließbar – Foldery Manila

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HAN

#ad

HAN Image’IN 4102 urna wyborcza, może być używana jako skarbonka lub pudełko na losy

#ad
HAN #ad - Zudem sind die verwendete Lacke wasserlöslich und weisen damit eine deutlich höhere Umweltverträglichkeit auf. Fertige designvorschläge gibt es auch online bei han-online. Com. Made in Germany. Eine einzigartige box mit botschaft. Original HAN-Markenware. Zur fertigung unserer holzprodukte verwenden wir 100 % FSC-zertifizierte Hölzer.

Außenmaße bxtxh: 260x118x375 mm. Die abschließbare box ist durch ihre großen Standfüße mobil einsetzbar oder auch für die Wandmontage geeignet. Nachhaltig und umweltfreundlich: unsere produkte sind in anlehnung an die iso 14021 umweltfreundlich und 100 % recycelbar. Je nach anlass kann das informationsblatt in der transparenten Tür DIN A4 ausgewechselt werden und ermöglicht so eine einfache und individuelle Gestaltung. Geschmacksmuster geschützt. Der multifunktionale kasten verfügt über ein stabiles Gehäuse mit Einwurfschlitz an der Oberseite und ist mit einem robusten Schloss gesichert.

Made in germany: han ist einer der führenden deutschen markenhersteller von organisationslösungen für Office & Home und produziert seit über 65 Jahren, teilweise noch immer in Handarbeit, an seinem Stammsitz in Deutschland. Damit unterstützen wir eine wirtschaftlich, sozial und ökologisch nachhaltige Bewirtschaftung der Wälder. Die image’in sammelbox von han überzeugt durch ihre Vielseitigkeit: Sie ist ideal für den Einsatz als Wahlurne, Aktionsbox, Losbox oder Meckerkasten. Farbe: transluzent-orange.
MarkaHAN #ad
ProducentHAN #ad
Wysokość4.96
Długość14.76
Waga2.06
Szerokość10.47
Numer części4102-61
Model4102-61
Gwarancja2 year manufacturer's warranty

2. KIRIGEN

#ad

Do szkoły, ciemnobrązowe, szpitala, KIRIGEN Drewniane pudełko na komentarze z zamkiem i 2 kluczami, biura

#ad
KIRIGEN #ad - Wymiary: wymiary zewnętrzne tego drewnianego pudełka to dł. Z zamkiem: aby zapewnić poufność, pudełko jest wyposażone w bezpieczny zamek, dwa klucze do szybkiego i łatwego dostępu wewnątrz.

Styl drewna: drewniane pudełko na dozowniki jest wykonane z wyselekcjonowanego prawdziwego drewna w żywych i pięknych kolorach. X wys. 19 cm x 15 cm x 21, 3 cm. Boczna kieszeń: kieszeń boczna zapewnia wygodne przechowywanie formularzy wpisów. X szer. Zamontowany na ścianie: drewniane pudełko ma otwory z tyłu, które są wygodne do prezentacji i zawieszenia tego pudełka na drobiazgi.
MarkaKIRIGEN #ad
ProducentKIRIGEN #ad
Wysokość8.39
Długość7.48
Waga1.46
Szerokość5.91

3. myourvann

#ad

Myourvann Akrylowe pudełko do przechowywania darowizn Losbox, konkursów, zamykane pudełko do przechowywania, do głosowania, z tablicą do wkładania, kolor czarny

#ad
myourvann #ad - To pudełko na darowizny nadaje się bardzo dobrze na darowizny, skargi w szkołach, głosowanie, propozycje, bilety, biurach i sklepach lub darowizny w ramach działalności kościelnej.
Markamyourvann #ad
Producentmyourvann #ad
Wysokość4.02
Długość6.18
Waga0.82
Szerokość4.53
Numer częściB002
ModelB002

4. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics urna z tworzywa ABS z zamkiem, nieprzezroczysta

#ad
Amazon Basics #ad - Wszechstronność: może być używany do zbierania kart do głosowania, sugestii, listów, skarg i wielu innych. Wytrzymała konstrukcja: wyprodukowana z tworzywa sztucznego ABS w nieprzezroczystym, białym kolorze. Przednia szyba z tworzywa sztucznego chroni etykiety. Możliwość dopasowania: 6 wymiennych etykiet umożliwia indywidualne opisywanie. 2 klucze w zestawie. Dostęp z kluczem: zamkniętą urnę można otworzyć tylko za pomocą klucza.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość10
Długość7
Waga2.25
Szerokość4.25
Numer częściSB-02
ModelSB-02

5. baflovga

#ad

Zamykane, konkursy, Pudełko na darowizny, na wizytówki, duże, pudełko na wizytówki z zamkiem i kluczem, loterie, głosowanie, 16 x 11,5 x 10 cm czarne

#ad
baflovga #ad - Ze stojakiem na szyldy: skarbonka zamykana ma płytkę tabliczkową o wysokości 10, aby osoby, 4 cm, włożyć do stojaka na tabliczki i włożyć do gniazda na karty, które głosują lub przekazują darowiznę, można wydrukować zawartość darowizny i zasady głosowania, wiedziały. Może być używany do dużych konkursów lub scen strojenia, 5 x 10 cm, bardzo odpowiedni na imprezy i do codziennych potrzeb.

Zamykany akryl nie odpada. Wytrzymały materiał: skrzynka wykonana jest z wytrzymałego i trwałego materiału akrylowego, który nie ulega łatwo uszkodzeniu i ma gładką i płaską powierzchnię. Blokada bezpieczeństwa: powierzchnia pudełka jest czarna, aby zapewnić bezpieczeństwo wewnętrzne. Wielofunkcyjne pudełko promocyjne: akrylowe pudełko na darowizny ma otwór na karty na górze, bilety, głosowanie, biurach, sugestie, dzięki czemu akrylowe pudełko na darowizny doskonale nadaje się jako pudełko reklamowe i pudełko na loterię na darowizny, reklamacje itd.

Duża pojemność: puszka na darowizny ma wymiary 16 x 11, o dużej pojemności, niewielkiej wadze i jest łatwa do przenoszenia. Do aktywności kościelnych w szkołach, sklepach itp. Możesz go używać bez obaw. Pudełko na darowizny z zamkiem jest wyposażone w zamek i dwa klucze, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność zawartości. Można go łatwo umieścić na każdej płaskiej i stabilnej powierzchni bez przechylania.
Markabaflovga #ad
ProducentBailiers #ad
Numer częściSA-1
ModelSA-1

6. Nizirioo

#ad

Darowizny i kolekcjonowania wizytówek, czarna 15,9 x 11,4 x 10,2 cm, Skarbonka, zalecane pudełko do komentowania, zamykana, akrylowa, kasetka na pieniądze, z kluczem: akrylowa

#ad
Nizirioo #ad - Rozmiarrozmiar zamykanej skarbonki i urna do wyboru: 15, uchwyt na tabliczkę może łatwo zmienić komunikat, 4 x 10, 2 cm z klamrą z logo 4 x 6, 9 x 11, aby wyświetlić różne zdarzenia lub zdarzenia. Dobra jakośćskarbonka zamykana walizka premium z przezroczystego akrylu, z zamkiem i dwoma kluczami, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność zawartości.

Trzy wymienne etykietynasz akrylowy pojemnik na darowizny jest dostarczany w zestawie. Mogą być również używane jako pudełko do przechowywania każdego przedmiotu. Do głosowania na tablicach szkolnych lub w wyborach komunalnych lub od klientów lub pracowników w każdym otoczeniu biznesowym itp. Cztery nóżki na spodzie na każdej powierzchni, lekkie i łatwe do przenoszenia. Szerokie spektrum zastosowaniaskarbonka zamykana na klucz idealnie nadaje się do darowizn, porad, darowizn lub darowizn podczas zajęć kościelnych w szkołach, biletów, biurach, reklamacji, głosowania, sklepach itp.

Etykieta może zostać łatwo wymieniona, aby spełnić wszystkie potrzeby. Można drukować wszystko i zamienić je do różnych celów. Obiecujemy: obiecujemy ścisłą kontrolę wszystkich produktów od produkcji przez montaż aż po sprzedaż, aby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości.
MarkaNizirioo #ad
ProducentNizirioo #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Szerokość4.65
Numer częściAcryl Spenderbox
ModelAcryl Spenderbox

7. Nizirioo

#ad

Pudełko na sugestie, pudełko: Nizirioo, karteczki głosowe, wizytówki, pudełko do wyboru, Akrylowe pudełko na darowizny, akrylowe pudełko na darowizny, skarbonka z kluczem, pudełko na darowizny, zamykane

#ad
Nizirioo #ad - Pudełko na darowizny idealne do darowizn, sklepach itd. Wytrzymałe pudełko na darowizny - pudełko na prezenty jest wykonane ze stabilnego i przezroczystego materiału akrylowego, można je przymocować do każdej powierzchni, z wystającymi nóżkami ze wszystkich czterech stron dna, jest lekkie i łatwe do przenoszenia.

Każda skrzynka losowa jest dostarczana z 2 kluczami, jeśli jeden zostanie zgubiony. Trzy wymienne etykietyprzezroczyste pudełko na darowizny z trzema wymiennymi etykietami, etykietę można łatwo wymienić, aby spełnić wszystkie wymagania. Możesz wydrukować wszystko i wymieniać je do różnych celów. Każda strona pudełka jest jednokolorowa i może być spersonalizowana markerami, dekoracjami i tabliczkami. Uniwersalne pudełko na darowizny - to pudełko na darowizny z zamkiem może być przezroczyste, biurach, dolegliwości, darowizn lub darowizn na zajęcia kościelne w szkołach, jako kasetka na pieniądze z otworem do wrzucania pieniędzy lub jako skrzynka na listy na wesele.

Dwa zamki kluczowe pudełko na darowizny z zamkiem i dwoma kluczami, zahacza się wewnętrzny zamek, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność zawartości. Przezroczyste pudełko na darowizny - pudełko na darowizny jest przezroczyste, dzięki czemu można łatwo rozpoznać zawartość i jest przenośne, co czyni je idealnym na imprezy. Po obróceniu kluczyka, aby zamknąć pudełko. Mogą być również używane jako pudełko do przechowywania każdego przedmiotu.
MarkaNizirioo #ad
ProducentNizirioo #ad
Wysokość6.97
Długość4.49
Waga0.82
Szerokość5.12
Numer częścispendendose
Modelspendendose

8. Hojalis

#ad

Zamykane, Hojalis Pudełko na darowizny, z zamkiem, na wizytówki do głosowania, konkursów 16 x 11,6 x 10,1 cm, zamykane pudełko do przechowywania z tablicą

#ad
Hojalis #ad - Pudełko na komentarze można indywidualnie dopasować na różne okazje, aby podkreślić temat imprezy. Pudełko z propozycjami ma składaną tylną ściankę, aby wizualnie zaprezentować swoje przesłanie. Po obu stronach wnętrza znajdują się zamki, nie spadając z niego. Blokada bezpieczeństwapudełko na darowizny zamykane jest wyposażone w wytrzymały i trwały zamek z boku, które mogą bezpiecznie zamocować dno pudełka na darowizny z akrylu, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych w nim przedmiotów.

Pudełko na darowizny zamykane może być również używane jako pudełko do przechowywania każdego przedmiotu. Wielofunkcyjne akrylowe pudełko na darowizny - idealne na darowizny, skargi, porady, biurach, bilety, głosowanie, zbiórki pieniędzy lub darowizny podczas zajęć kościelnych wszędzie w szkołach, sklepach. Trzy wymienne etykietynasze pudełko na darowizny jest zamykane w zestawie.

Etykieta może zostać łatwo wymieniona, aby spełnić wszystkie potrzeby. Można go używać bez obaw. Wymiarypudełko na darowizny zamykane wymiary wynoszą 16 x 11, 8 x 10 cm, o dużej pojemności, która może być używana jako uchwyt na tabliczkę, idealne do przechowywania różnych przedmiotów. Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar. Materiał akrylowypudełko na darowizny zamykane jest wykonane ze stabilnego materiału akrylowego, można je przymocować do każdej powierzchni, z wystającymi nóżkami ze wszystkich czterech stron podłogi, jest lekkie i łatwe do przenoszenia.
MarkaHojalis #ad
ProducentHojalis #ad
Numer częściO-JKX-LQT00231-SK
ModelO-JKX-LQT00231-SK

9. Xreuctop

#ad

Zamykane pudełko na darowizny, przezroczyste pudełko do wyboru, Xreuctop Pudełko na darowizny, akrylowe pudełko na darowizny, z akrylu z zamkiem na mecze zwycięskie, konkursy, 16 x 11,8 x 20,4 cm

#ad
Xreuctop #ad - Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar. Pojemnik na lunch, który można otworzyć tylko za pomocą klucza, zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność zawartości w pudełku i może być używany z zaufaniem. Lub jako wybór na targach, centra handlowe, takie jak konferencje, firmy itd.

Masz 3 wymienne naklejki, które można przymocować na różne okazje. Może być również używany do zbierania głosów, hale wystawowe, sugestii, promocjach i pokazach drogowych. Wytrzymały materiał – przezroczyste pudełko na prezenty jest wykonane ze stabilnego i przezroczystego materiału akrylowego, można je przymocować do każdej powierzchni, z wystającymi nóżkami ze wszystkich czterech stron podłoża, jest lekkie i łatwe do przenoszenia. Spersonalizowany design - możesz umieścić wszystko, w klapce nad pudełkiem i łatwo zmienić informacje, co chcesz, aby wyświetlić różne wydarzenia.

Bezpieczne przechowywanie – jedna strona wahlurny jest wyposażona w stały zamek i 2 pasujące klucze. Szerokie spektrum zastosowania – pudełko na darowizny z zamkiem ma dużą pojemność i nadaje się na wizytówki wystawy, darowizn i loterii wizytówek itp. Wymiary – rozmiar zamykanego pudełka na prezenty akrylowego wynosi 16 x 11, rozmiar deski do wkładania wynosi 16 x 104 cm; rozmiar górnego otworu wynosi 10 x 0, 8 x 10 cm bez deski, 1 cm.
MarkaXreuctop #ad
ProducentChangSha XingRan DianZiShangWu YouXian GongSi #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Waga0.82
Szerokość4.65
Numer częściSpendenbox -A
ModelSpendenbox -A

10. Vegena

#ad

Przezroczyste, zamykane pudełko na darowizny ze szkła akrylowego, pudełko na komentarze, zamykane, Akrylowe pudełko na darowizny, pudełko na komentarze, karty do głosowania 16 x, pudełko na darowizny

#ad
Vegena #ad - Każda urna jest dostarczana z 2 identycznymi kluczami, aby uniknąć strat. Na górnej pokrywie znajduje się otwór. Wszechstronność: zamykany pojemnik na darowizny jest idealny do składania propozycji, biletów, skarg, biurach, głosowania, darowizn lub zajęć kościelnych w szkołach, sklepach lub w każdym innym miejscu.

Urna ma 6 nóżek na spodzie i nadaje się do każdej powierzchni. Urna do wyboru jest lekka i łatwa do przenoszenia. Urna do wyboru może być również używana jako pudełko do przechowywania różnych przedmiotów. Podwójne zamknięcie: akrylowe pudełko na darowizny jest wyposażone w wytrzymały i trwały zamek z przodu, propozycje, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych w nim przedmiotów. Akrylowe pudełko na darowizny może bezpiecznie przechowywać i chronić wszystkie ważne dokumenty, opinie i darowizny. Uchwyt na tabliczki można łatwo wymienić, 3 x 15, aby wyświetlić różne informacje lub wydarzenia.

Wymiary: akrylowe pudełko na darowizny z uchwytem o wymiarach 10, 7 cm ma wymiary 16 x 10 x 12 cm. Wysokiej jakości pudełko na darowiznę: zamykany pojemnik na darowizny jest wykonany z przezroczystego akrylu i posiada zamek i 2 klucze, aby zapewnić bezpieczeństwo przedmiotów w środku. Zdejmowany regał na wyświetlacz: pudełko z propozycjami ma składaną tylną ściankę, która może być używana jako uchwyt na tabliczkę, aby wizualnie zaprezentować Twoją wiadomość. Pudełko na komentarze można indywidualnie dopasować na różne okazje, aby podkreślić temat imprezy.
MarkaVegena #ad
ProducentVegena #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Szerokość4.72
ModelBY-HQY-toupiaoxiang