Top 10 Küchenarmaturen Set – Dotykowe baterie zlewozmywakowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Focus jednouchwytowa bateria kuchenna

#ad
hansgrohe #ad - Focus e armatura² jest znakiem towarowym firmy Hansgrohe. Z obrotową wylewki można obracać o 360 °. Ceramiczny kartusz – długi czas użytkowania dzięki ceramika uszczelniający tarcze. Jeżeli mimo się na armatura znajduje się brud, można go łatwo tej wystarczy podłączyć urządzenie do palców wegrubbeln. Armatura, które jest również nadaje się do podłączenia do przepływowego podgrzewacza wody. Z funkcją quickclean czyszczenie wyróżnia się brudu i kamienia kotłowego trudno wdrażane na armatura mocno.
Markahansgrohe #ad
ProducentHansgrohe #ad
Wysokość2.17
Długość28.31
Waga0.01
Szerokość9.25
Numer części31806000
Model31806000
Gwarancja5 jahre garantie.

2. hansgrohe

#ad

1 rodzaj strumienia, chrom, wysokość 160 mm, obracana o 360°, bateria kuchenna z wylewką, oszczędność wody, hansgrohe MySport

#ad
hansgrohe #ad - Oszczędność wody: w pierwszym położeniu dźwigni eco przepływ jest zmniejszony o około 40%. Dopiero w pełni otwarty przepływ do 12 l/min przy 3 barach. Elastyczne, certyfikowane węże do wykorzystania wody pitnej G ; DN15 do szybkiego podłączenia do standardowych zaworów narożnych.

155 mm odstęp między wylewką a zlewozmywakiem oraz zakres obrotu 360°. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody: Ta armatura ma wszechstronne zastosowanie. Zakres dostawy: jednouchwytowy mikser kuchenny, mocowanie trzonka, węże przyłączeniowe, instrukcja montażu. Większa swoboda ruchów dzięki ok. Błyszczący wygląd: błyszcząca, łatwa do czyszczenia powierzchnia chromowana przekonuje trwałym połyskiem. Wyjątkowo trwały: wyposażony w wysokiej jakości, lekko działający system mieszania ceramiki hansgrohe.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość3.15
Długość16.14
Waga3.53
Szerokość12.4
Numer części13861000
Model13861000

3. Auralum

#ad

Armatura zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej, bateria mieszakowa z 2 rodzajami strumienia, wyciągana, Auralum Kran kuchenny, armatura wysokociśnieniowa do, obracana o 360°, armatura kuchenna z wylewką

#ad
Auralum #ad - Zdrowy wybór: bateria kuchenna wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 i nie zawiera ołowiu i niklu. Za pomocą jednego przycisku można szybko przełączać między dwoma funkcjami. Możesz również znaleźć film instalacyjny na linku do produktu. Wylewka z wysokim łukiem zapewnia dużo miejsca do czyszczenia dużych garnków i napełniania czajników.

Wyposażony w wkład z certyfikatem ktw i wąż, spełnia standardy bezpieczeństwa wody pitnej i zapewnia zdrowsze źródło wody. Dwa rodzaje strumienia wody: istnieją dwie przydatne funkcje przepływu wody: woda gazowana i woda pod prysznic. Możliwość obrotu o 360 stopni do pojedynczego i podwójnego spłukiwania. Wysuwany prysznic: maksymalna długość wysuwanego prysznica wynosi 40 cm, dzięki czemu można bez problemu wyczyścić wszystkie narożniki umywalki i spełnić nawet odległe wymagania dotyczące wody.

Instalacja trwa zaledwie kilka minut i nie jest konieczne zlecanie hydraulika. Można używać zwykłego strumienia wody do mycia owoców i warzyw lub wody pod prysznic do zmywania brudu z naczyń i zlewozmywaków. Zdejmowany perlator: jeśli okaże się, że spieniacz musi zostać oczyszczony, nie stanowi to problemu. Dziecinnie łatwa instalacja: zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria i szczegółową instrukcję obsługi w języku niemieckim. W opakowaniu znajduje się klucz, za pomocą którego można rozłożyć i wyczyścić spieniacz w ciągu zaledwie 30 sekund.
MarkaAuralum #ad
ProducentAuralum #ad
Wysokość2.28
Długość17.32
Waga4.52
Szerokość12.99

4. Grohe

#ad

Bateria zlewozmywakowa jednoręczna zestaw startowy z funkcją filtra wylot C, 30593000, chrom, montaż jednootworowy, w zestawie filtr i głowica filtrująca, GROHE Blue Pure Start Curve

#ad
Grohe #ad - Chromowana armatura Grohe StarLight posiada oddzielne prowadnice wody. Grohe blue pure to alternatywne rozwiązanie dla osób, która jest wolna od wszystkich substancji, nie musi rezygnować z doskonałego smaku wody z grohe blue! wkład filtrujący wystarcza do uszlachetnienia do 600 litrów wody i można go wymienić w kilku prostych krokach.

Przekształca prostą wodę z kranu w świeżą wodę, które zmętniają smak. Kto preferuje nieschłodzoną, niegazowaną wodę, wapna i chloru. Zapewnia czyste doznania smakowe bez posmaku metali ciężkich, które preferują naturalną przyjemność z niegazowanej wody.
MarkaGrohe #ad
ProducentGROHE #ad
Wysokość4.17
Długość24.06
Waga10.45
Szerokość19.65
Numer części30593000
Model30593000

5. Detbom

#ad

Armatura kuchenna z wylewką, stal nierdzewna, obracana o 360°, DETBOM Bateria kuchenna, wysokość 257 mm, bateria mieszająca jedną ręką, czarna, czarna

#ad
Detbom #ad - Zdejmowany saturator: bateria zlewozmywakowa kuchnia za pomocą saturatora woda i powietrze łączą się w strumiący i delikatny przepływ wody bez rozpryskiwania, jednocześnie zmniejszając ilość wypływającej wody. Wkład ceramiczny został wielokrotnie przetestowany i jest wyposażony w trwałą uszczelkę ceramiczną, która zapewnia szczelność i długą żywotność.

Wysokiej jakości materiał: bateria kuchenna czarna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304 i węża wewnętrznego pex przeznaczonego do kontaktu z żywnością, aby utrzymać jasność, bezzapachowa, trwała. 257 mm wysokości, sztućców i płukania. Nawilżacz jest wyjmowany i dzięki temu można go czyścić codziennie, aby uniknąć zatkania. Może być stosowany do pojedynczych lub podwójnych zlewozmywaków.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Do mycia warzyw, dowolnie regulowany pod wieloma kątami, aby zaspokoić różne potrzeby związane z wodą, wylewka ma ok. Regulacja ciepłej i zimnej wody: bateria mieszakowa kuchenna Woda i temperatura można regulować za pomocą jednego uchwytu na kranie, co ułatwia obsługę. Odporny na wycieki: armatura kuchenna. Kran obracany o 360°: kran kuchenny można obracać o 360°, tzn.
MarkaDetbom #ad
ProducentDETBOM #ad
Wysokość17.32
Długość10.24
Waga3.59
Szerokość2.76
Numer części1226-sposda-as3132
ModelDKP001MB

6. Wasserwerk

#ad

Wasserwerk Bateria kuchenna WK4 | kran kuchenny | armatura zlewozmywakowa z wyciąganą wylewką | Wysuwana słuchawka prysznicowa | Made in Germany | czarna

#ad
Wasserwerk #ad - Atwy montaż | Łatwy montaż w ciągu kilku minut, dzięki centralnemu złączu śrubowemu. NajwyŻsza obsŁuga | zawsze oferujemy najlepszą obsługę klienta, telefonicznie lub mailowo. Markowa dysza mieszająca | dysza mieszająca z funkcją zapobiegającą osadzaniu się kamienia do łatwego czyszczenia. Zrównoważony rozwój: nasze opakowania są wykonane z surowców zrównoważonych, a nasza wysyłka jest neutralna dla środowiska. Jakość | najwyższa jakość produktu – Made in Germany.
MarkaWasserwerk #ad
ProducentWasserwerk #ad
Wysokość11.73
Długość9.17
Szerokość2.24
Numer części700416
Model700416

7. Grohe

#ad

Chrom, GROHE Eurodisc Cosmopolitan 23739002 bateria zlewozmywakowa jednoręczna, DN 15

#ad
Grohe #ad - Gwarancja producenta: 5 lat. Warunki gwarancji można znaleźć w zakładce "Więcej informacji technicznych". Grohe silkmove wkład ceramiczny 35 mm. Zakres dostawy: bateria umywalkowa, zestaw montażowy, instrukcja pielęgnacji. Urządzenia niskociśnieniowe. Grohe system szybkiego mocowania QuickFix. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone. Wskazówka: do stosowania z przepływowymi podgrzewaczami wody zamknięte podgrzewacze wody, termiczne, przechowywanie; nie nadaje się do stosowania z otwartymi podgrzewaczami wody tzw.
MarkaGrohe #ad
ProducentGROHE #ad
Wysokość4.13
Długość9.84
Waga2.2
Szerokość9.84
Numer części23739002
Model23739002
Gwarancja5 lat.

8. Villeroy & Boch

#ad

Villeroy & Boch Steel Expert 2.0 | wysokociśnieniowa | bateria kuchenna jednoręczna z obrotową wylewką i funkcją przełączania | masywna stal nierdzewna | 928000LC

#ad
Villeroy & Boch #ad - Wysoki promień działania umożliwia łatwe napełnianie różnych pojemników. Blach do pieczenia i napełniania dużych naczyń. Obowiązkowy element Twojej kuchni. Obrotowy wylot ze sprężyną spiralną: zapewnia większą swobodę ruchów podczas czyszczenia naczyń.

Comfort plus: armatura zapewnia wygodną wysokość i dużą swobodę ruchów – idealne warunki do łatwego czyszczenia np. Te profesjonalne funkcje w połączeniu ze szlachetnym wzornictwem są idealnym wyposażeniem dla ambitnych kucharzy hobbystów. Otacza żywność i przedmioty podczas mycia jak druga skóra, dzięki czemu jest prawie wolny od rozpryskiwania.

Funkcja przełączania: proste naciśnięcie przycisku przełączania umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy rodzajami strumienia. Uchwyt magnetyczny na wylocie: armatura posiada magnetyczną głowicę natryskową, którą można bez trudu przymocować do uchwytu, co znacznie ułatwia obsługę. Strumień laminarny: nowy strumień laminatu jest bardzo cichy, krystalicznie czysty i bardzo higieniczny.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość19.29
Długość8.74
Waga6.08
Szerokość2.13
Numer części928000LC
Model928000
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

9. CECIPA

#ad

Armatura zlewozmywakowa z wylewką prysznicową, armatura kuchenna wysuwana, dwa rodzaje strumienia wody, bateria mieszakowa ze stali nierdzewnej, armatura kuchenna obracana o 360°, CECIPA X203B bateria kuchenna wysokociśnieniowa czarna

#ad
CECIPA #ad - Piękne wzornictwo: kran kuchenny czarny matowy ma prosty i stylowy wygląd, wysuwana słuchawka, dobrze pasuje do nowoczesnych kuchni. Dziecinnie łatwy montaż: montaż jednootworowy, wystarczy kilka ruchów, otwór montażowy: ø 35-38 mm. Doskonała jakość: bateria zlewozmywakowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej sus304 bez ołowiu i nierdzewnej, łatwa obsługa.

Wymagane akcesoria są w pełni zawarte w zestawie, aby samodzielnie zainstalować armaturę zlewozmywakową. Wysuwana głowica prysznicowa z tworzywa sztucznego, jednocześnie można bez problemu zmieniać temperaturę i przepływ wody. Kształt litery l, stosunkowo wysoki wylot wody i zakres obrotu 360° są bardzo praktyczne. Stosowana grubość płyty montażowej: 1-40 mm. Armatura kuchenna z wysuwaną słuchawką prysznicową można uzyskać każdy kąt, również płukanie lub pobieranie wody poza umywalką jest łatwe.

Można szybko spłukać owoce, warzywa i wszystkie rodzaje naczyń. 2 x węże 50 cm i uniwersalne przyłącze G3/8. Ceramiczny wkład może wydłużyć żywotność armatury, ponadto jest bardzo wytrzymała. Z funkcją przełączania: praktyczny kran z funkcją przełączania, za pomocą przycisku na słuchawce prysznicowej można łatwo przełączać tryby strumienia wody pomiędzy strumieniem prysznica a strumieniem wody.
MarkaCECIPA #ad
ProducentCECIPA #ad
Wysokość106.3
Długość102.36
Szerokość19.69
Numer częściHU-XI-201
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. HOMELODY

#ad

HOMELODY Bateria kuchenna / łazienkowa, jednouchwytowa, szczotkowana powierzchnia, armatura kuchenna obracana o 120°, wysuwana, bateria, dwa rodzaje strumienia wody, armatura kuchenna z wylewką

#ad
HOMELODY #ad - Nasza armatura kuchenna elastycznie dopasowuje się do twoich potrzeb i zapewnia optymalne wrażenia z użytkowania! Elastyczność dla każdej potrzeby: obróć kran kuchenny o 120 stopni! dzięki naszej baterii kuchennej masz pełną kontrolę nad przepływem wody. Poczuj wolność i wygodę, jaką może zaoferować tylko elastyczny kran! Atwe czyszczenie dla promiennej czystości: dzięki naszemu kranowi kuchennemu doświadczysz najwyższej mocy czyszczenia.

Spraw, aby twoja kuchnia stała się idealnym miejscem na kulinarne arcydzieła i ciesz się czystym otoczeniem! Możliwość dostosowania wyboru wody do każdego zadania: wszechstronność naszego kranu kuchennego zachwyci Cię! Dzięki dwóm metodom wylotu wody z naszej głowicy prysznicowej zawsze masz idealne ustawienie. Eleganckie wzornictwo harmonijnie wpasowuje się w każdą kuchnię i nadaje jej powiew klasy. Ciesz się armaturą, która nawet po latach intensywnego użytkowania wygląda jak nowa.

Długoletnia gwarancja beztroskiego użytkowania: jesteśmy przekonani o jakości naszej armatury kuchennej i oferujemy Państwu 5-letnią gwarancję. Zaufaj naszej niezawodności i kupuj z zaufaniem. Niezależnie od tego, czy spłukać delikatne słoiki, czy chcesz napełnić duże doniczki, możesz łatwo dostosować wylot do swoich potrzeb. Twoja satysfakcja jest dla nas ważna i chcemy mieć pewność, że będziesz cieszyć się swoim produktem przez długi czas. Trwałość i wodoodporność w perfekcji: nasza bateria kuchenna wykonana jest z wysokiej jakości materiału mosiężnego, który jest znany ze swojej trwałości i wodoodporności.
MarkaHOMELODY #ad
ProducentHOMELODY #ad
Wysokość4.45
Długość0.39
Waga4.14
Szerokość0.39
ModelE05033001