Top 10 keyboard Kinder Ab 5 – Fortepiany i keyboardy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Rodzon

#ad

Zabawka dla dzieci od 1, prezent dla dzieci,, mata muzyczna dla dzieci z 19 piosenkami, Rodzon Zabawka dla dzieci od 1 roku życia, 2, mata do tańca, 4 lat, 10 zwierząt, mata fortepianowa, 3

#ad
Rodzon #ad - Dzięki uroczym i kolorowym wzorom, czy wychodzisz, responsywnym przyciskom dotykowym, czy zostajesz w domu, głośnym i wyraźnym tonom, mata do tańca Rodzon to idealny wybór na prezent dla niemowląt w pierwszym roku życia, Boże Narodzenie, na urodziny, Dzień Dziecka i inne święta. Zabawa i odkrywanie wszystkimi zmysłami trenuje koordynację ręka-oko dzieci, pobudza zainteresowanie muzyką i rozpoczyna przygodę z nauką.

Happy birthday to You, Jingle Bells, aby wyzwolić. Wybór odpowiedniego prezentu dla dzieci od 1 roku życia, a zabawa z nimi pomaga budować dobre relacje zaufania. Dzieci mogą odtwarzać dźwięki rękami lub stopami. Dzięki przełączaniu się między tymi różnymi funkcjami można stale tworzyć nowe możliwości zabawy, nuta, demo, jeden przycisk, nagrywanie, jest nietoksyczna i przyjazna dla środowiska. Bezpieczna i zabawna mata do tańca rodzon zabawka dla niemowląt 1 rok jest wykonana z bezpiecznego materiału pe, odtwarzanie.

Idealna zabawka dla dzieci 1 roku – mata do tańca jest miękka i lekka. Wiązanie z dzieckiem jest ważne. Istnieje tryb muzyczny, w którym każde zwierzę / klawiatura odtwarza inną melodię, które nadają się do gustów muzycznych dzieci. Silna więź między rodzicami a dziećmi sprzyja poczuciu bezpieczeństwa. W macie fortepianowej prezent dla chłopca 1 roku jest 5 możliwości obsługi gra, które dają dzieciom dużo miejsca na wyobraźnię i kreatywność, a także sprawią im niekończącą się zabawę.
MarkaRodzon #ad
ProducentRodzon #ad
Wysokość0.08
Długość43.31
Waga0.93
Szerokość16.93
Numer części63301
Model63301
Gwarancja1

2. Battat

#ad

Zielona, Battat BT4680Z Krokodyl Keyboard Piano z 5 dźwiękami instrumentów i muzyką – zabawka fortepianowa dla dzieci od 3 lat

#ad
Battat #ad - Cznie z piosenkami: to pianino dla dzieci zawiera piosenki dla dzieci i klasyczne piosenki, dzięki którym dzieci mogą bawić się ulubionymi melodiami.

Wartość pedagogiczna: poznaj koncepcje muzyczne i jednocześnie poprawiaj koordynację ręka-oko i koncentrację. 5 instrumentów: eksploruj dźwięki różnych instrumentów za pomocą tej klawiatury – dostępnych jest 5 ustawień do wyboru. Zabawka keyboard: graj melodie lub skomponuj własną piosenkę! Puść wodze fantazji dzięki temu krokodyla fortepianowi. Muzyczny prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko. Ta zabawka fortepianowa jest polecana dla małych muzyków od 2 lat.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość2.3
Długość16.2
Waga1.8
Szerokość8.9
Numer częściBT4680Z
ModelBT4680Z
GwarancjaGwarancja ustawowa

3. AniSqui

#ad

Zabawka dla dzieci, AniSqui Zabawna mata do tańca, duży rozmiar 100 x 30 cm, prezent dla dziewczynek i dzieci

#ad
AniSqui #ad - Zasilany 3 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy. Wysokiej jakości materiały nie ranią skóry dziecka i są łatwe do czyszczenia. Atwa obsługa – ta mata do gier fortepianowych zawiera 10 klawiszy fortepianu i 8 rodzajów dźwięków zwierząt i 10 melodii.

Zabawna zabawka - pomoc muzyczna w rozwoju dziecka. Idealny prezent - wspaniały prezent dla chłopców i dziewczynek na urodziny, święta, Boże Narodzenie. Mata do odtwarzania muzyki to wspaniała zabawka muzyczna jako wyjątkowy prezent dla dzieci lub członków rodziny. Dotykanie i pedałowanie na padach fortepianowych może poprawić koordynację dłoni i stóp we wczesnym dzieciństwie. Nadaje się dla dzieci, chłopców i dziewczynek do zabawy. Kliknij przycisk "Zmień", aby zmienić tryb muzyczny.

Dzieci w wieku 3-6 lat pokochają to! Głośność można również regulować poprzez przekręcenie przycisku, aby wybrać najbardziej przyjemną głośność. Jest to najlepszy wybór na rodzinną wycieczkę. Spód naszej maty fortepianowej jest wykonany z antypoślizgowego materiału. Mata do tańca w bogatych kolorach i różnych wzorach zwierzęcych, które mogą pomóc dzieciom rozpoznać kolory, zwierzęta i rytm. Ta muzyczna mata podłogowa utrzymuje Twoje dziecko w trybie zabawy przez wiele godzin.
MarkaAniSqui #ad
ProducentAniSqui #ad
Wysokość1.18
Długość43.31
Szerokość14.17
Numer częściLT5926-1
ModelLT5926-1
GwarancjaProdukt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia

4. hahaland

#ad

Zabawka i bęben dla dzieci od 18 miesięcy, 5 w 1 zabawka muzyczna dla dzieci od 1, 4, 3, 5 lat, 2, dla dziewczynek i chłopców

#ad
hahaland #ad - Jeśli wystąpi problem po użyciu, odpornego na pęknięcia tworzywa ABS, a my skontaktujemy się z Tobą z satysfakcjonującym rozwiązaniem. Humanizowane i wygodne wzornictwoprzycisk upgrade z delikatnym dotykiem ułatwia dzieciom zabawę. Wczesna edukacja muzyczna pomaga w rozwoju mózgu - doświadczenia muzyczne w dzieciństwie mogą przyspieszyć rozwój mózgu, czytania i doskonalenia nauki matematyki.

Bardzo fajne, nie szkodzi oczom dziecka i wspiera rozwój wizualny. Wiatło jest miękkie, który przyciąga początkującego muzyka i zachęca dziecko do zabawy. Bezpieczny dla dzieci do zabawy. Dla niemowląt może służyć jako wczesna zabawka edukacyjna, która wspiera rozpoznawanie zwierząt, kolorów i muzyki. Bezpieczna i beztroska obsługa klientato pianino dla małych dzieci jest wykonane z nietoksycznego tworzywa abs z gładkimi krawędziami. Piękny i kolorowy design guzików, że bęben zapala się po uderzeniu. Wielofunkcyjna muzyczna zabawka dla dzieci 5 w 1zestaw perkusyjny dla małych dzieci może być używany jako pianino dziecięce, dzięki którym dzieci mogą rozpoznawać liczby, ale jest również wyposażony w różne tryby, zestaw perkusyjny dla dzieci, elektroniczny ksylofon z trybem muzyki i piosenki oraz funkcją Whack-a-Mole.

Dla dzieci rodzice mogą jednocześnie grać na różnych instrumentach muzycznych z dziećmi, liczb, umiejętności chwytania i motorykę precyzyjną. Pomaga zwiększyć kreatywność i pobudzić potencjał muzyczny, w szczególności podczas nauki języków, a ta zabawka sprawia radość Twojemu dziecku i pomaga wzmocnić jego charakter i osobowość.
Markahahaland #ad
ProducentCubicFun #ad
Wysokość4.3
Długość14.95
Waga2.47
Szerokość10.5
Numer częściCF-T102
ModelCF-T102

5. Simba

#ad

ABC keyboard z różnymi dźwiękami i funkcjami regulacji, od 3 lat, 28 x 39 cm, Simba 104018188

#ad
Simba #ad - Dzięki keyboardzie ze zwierzętami dzieci mogą odtwarzać różne głosy zwierząt i utwory muzyczne, nagrywać i odtwarzać piosenki, zmieniać rytm lub nawet tworzyć własne utwory. Mali muzycy mają mnóstwo zabawy dzięki keyboardzie ze zwierzętami i wspierają zmysł słuchu, rytm i motorykę.

Z abc odkryj świat w zabawie! dzięki produktom odpowiednim do wieku abc pobudza ciekawość niemowląt i małych dzieci w wieku 0-36 miesięcy i wspiera rozwój w pierwszych latach życia. Baterie 2 x 1, 5 v LR6 w zestawie. Oprócz licznych melodii, małe dzieci poznają również ich głośność po naciśnięciu przycisków zwierzęcych.

Klawiatura ze zwierzętami ma długość 39 cm i jest odpowiednia dla dzieci od 36 miesięcy. Wesołe kolorowe keyboard ze zwierzętami oferuje wiele możliwości gry i muzyki. Podczas zabawy osiągane są pierwsze cele nauki, odkrywane kształty i struktury oraz ćwiczone wzory koordynacji.
MarkaSimba #ad
ProducentSimba #ad
Wysokość12.72
Długość1.77
Waga0.02
Szerokość15.43
Numer części104018188
Model104018188
Gwarancja24 miesięcy

6. Chicco

#ad

Chicco Funky orkiestra fortepianowa 1-4 lat

#ad
Chicco #ad - 7 światełek, po jednym na każdą nutę, które pomagają dziecku rozpoznać związek między dźwiękiem nuty muzycznej a odpowiednim przyciskiem fortepianu. 7 instrumentów muzycznych, aby zrozumieć typowy dźwięk każdej rodziny instrumentów muzycznych. 2 tryby gry: tryb orkiestrowy i kompozycyjny. 20 utworów, 5 kierunków muzyki i 3 poziomy głośności.
MarkaChicco #ad
ProducentChicco #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga1.87
Szerokość5.91
Numer części00010111000000
Model00010111000000
GwarancjaPrawnie

7. HappyGoLucky

#ad

2, 3 lata, 3 lat, zabawka dla dzieci od 1, 2, HappyGoLucky Zabawka dla chłopców od 1, 3 lat, prezent dla dziewczynki 1, 2, 1. urodziny chłopca, mata muzyczna dla dzieci od 1 roku życia, prezent na

#ad
HappyGoLucky #ad - Wbudowany inteligentny chip, aby oszczędzać energię i energię. Strona perkusyjna z 5 różnymi bębnami i 2 pałeczkami perkusyjnymi do zabawnych występów perkusyjnych. Bęben / fortepian / instrumenty muzyczne 3 w 1: strona fortepianowa z 8 klawiaturami fortepianowymi i 6 dźwiękami instrumentów fortepian, trąbka, wibrafon, akordeon, skrzypce, gitara.

Dziecko może odtwarzać dźwięki rękami lub stopami. Idealna zabawka na 1 rok i wiĘcej: nasze opakowanie odpowiada specyfikacjom pudełka prezentowego, które można podarować bezpośrednio jako prezent, prezenty świąteczne, idealne na prezenty urodzinowe, prezenty na Dzień Dziecka itp. Amazing play experience: przyciski są bardzo czułe i wymagają niewielkiego nacisku, wyłącza się automatycznie po 2 minutach bezczynności, aby uruchomić. Bezpieczna i trwaŁa: mata fortepianowa wykonana jest z miękkiego, jest składana i łatwa do przenoszenia, jest łatwa do czyszczenia, zasilana 3 bateriami AA nie wchodzą w zakres dostawy, przyjaznego dla środowiska i nietoksycznego materiału, ma antypoślizgowy spód, możesz cieszyć się matą do tańca fortepianowego na zewnątrz lub w domu z dzieckiem, idealny wybór na rodzinne podróże.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej maty muzycznej, skontaktuj się z nami. Wbudowane 13 utworów demonstracyjnych dla dzieci do szerokiego spektrum aktywności muzycznych dla dzieci od 1 roku życia. W trybie instrumentu dla każdego instrumentu odtwarzana jest inna melodia. Różne dźwięki pomagają rozwinąć wrażliwość słuchową.
MarkaHappyGoLucky #ad
ProducentHappyGoLucky #ad
Wysokość1.73
Długość11.81
Szerokość10.63

8. Baby Einstein

#ad

Od 6 miesięcy, wysokiej jakości drewniana muzyczna zabawka, Bęben Einstein Hape Magic Touch

#ad
Baby Einstein #ad - Wykonane z drewna w technologii Magic Touch. Wysokiej jakości głośniki z przyciskami do regulacji głośności. Zachęć dziecko do postrzegania muzyki i eksperymentowania z nią. Niebieska rączka pozwala dziecku bawić się w dowolnym miejscu Odporne na działanie dzieci i wytrzymałe materiały.
MarkaBaby Einstein #ad
ProducentHape #ad
Wysokość1.75
Długość15
Waga1.32
Szerokość8
Numer części11650-6
Model11650-6
Gwarancja2 years

9. BEST LEARNING

#ad

Niemowląt, chłopców, dzieci, dziewcząt od 3 lat wersja w języku angielskim, Best LEARNING moje pierwsze fortepian w formacie książki – pedagogiczna, muzyczna zabawka dla małych dzieci

#ad
BEST LEARNING #ad - Wielokrotna cena - zdobywca nagrody mama's choice gold metal & tillywig best creative Fun Award 2017! Zwycięzca nagrody kreatywna książka dla dzieci roku i kreatywna gra roku 2019! Zawiera ilustrowaną książkę z piosenkami z tablicą z kodowanymi kolorami z 10 piosenkami i 6 instrumentami muzycznymi.

Nauka fortepianu jeszcze nigdy nie była tak prosta! Wietny pomysł na prezent na boże narodzenie dla małych chłopców i dziewczynek; dla miłośników muzyki. Nagrywanie i odtwarzanie; słuchaj się, jak dobrze się grałeś! Naukowe umiejętności to muzyka, koncentracja, logiczne myślenie oraz kreatywność i wyobraźnię. Wymaga 2 baterii aaa w zestawie; amerykański angielski; nadaje się dla dzieci w wieku przedszkolnym, małych dzieci i dzieci od 3 lat.
MarkaBEST LEARNING #ad
ProducentBest Learning Materials Corp. #ad
Wysokość7.09
Długość8.46
Waga0.84
Szerokość0.91
Numer części9201
Model9201

10. hahaland

#ad

Dla dzieci od 1 roku życia, 6 miesięcy, zabawka dla dzieci od 3, zabawka motoryczna, słoń, Zabawka muzyczna dla dzieci w wieku 6 miesięcy, instrumenty muzyczne ze światłem i dźwiękiem, dla dziewczynek

#ad
hahaland #ad - Miękkie światło wspomaga stymulację wizualną i nie szkodzi oczom. Wszystkie funkcje są wyposażone w efekty dźwiękowe i świetlne, aby zachwycić Twoje dzieci i zapewnić im maksymalną zabawę. Bezproblemowa obsługa klientazabawka dla niemowląt jest wykonana z odpornego na pęknięcia materiału i dlatego jest wytrzymała i wystarczająco trwała, aby służyć przez długi czas.

Polerowane gładkie krawędzie nie uszkadzają miękkiej skóry dziecka. Idealna zabawka dla dzieci w wieku 3-12 miesięcy i wspaniały prezent dla 1-2 lat dziewczynki i chłopca. Bezpieczne materiały i wzornictwo - zabawka dla dziewczynek i chłopców jest wykonana z nietoksycznego tworzywa abs klasy premium, które jest w 100% bezpieczne dla Twojego malucha. Dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy dziecko może zabrać je ze sobą jako małego towarzysza. Dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy, 12, gdy siedzi, która pomaga rozwijać mięśnie karku.

Mamy nadzieję, że nasze zabawki dla dziewczynek i chłopców przyniosą więcej szczęścia Twojej rodzinie. Wymaga 3 baterii AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Muzyka może przyspieszyć rozwój mózgu, piosenek i dźwięków zwierząt, dobry wybór jako prezent dla dziewcząt i chłopców. Za pomocą przycisku regulacji głośności można wyciszyć muzykę i wyłączyć dźwięki. Dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy, 9, 6, twoje dziecko może się nim bawić, 18, aby rozwijać motorykę precyzyjną.
Markahahaland #ad
ProducentGUANGDONG HUILE TOYS INDUSTRIAL CO., LTD #ad
Wysokość2.52
Długość7.99
Waga0.62
Szerokość5.51
Numer części3135
Model3135