Top 10 JBL Reflect Flow Pro – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JBL

#ad

Niebieski, JBL Tune 510 BT

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowy bluetooth: słuchawki są bezprzewodowo przesyłane z urządzenia i mogą nawet przełączać się między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nie przegapisz żadnego połączenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość10.24
Długość10.63
Waga0.35
Szerokość9.06
Numer częściJBLT510BTBLU
ModelJBLT510BTBLU
Gwarancja12 Miesiące

2. JBL

#ad

JBL Tune 660 BTNC nauszne słuchawki nauszne z redukcją szumów – JBL Pure Bass Sound – przez połączenie Bluetooth lub przewodowe – czarne

#ad
JBL #ad - Podróżowanie z lekkim bagażem jest możliwe dzięki lekkim, ale wytrzymałym materiałom słuchawek – gdy słuchawki nauszne nie są używane, można go idealnie złożyć. Upewnij się, że bluetooth nie jest włączony i nie jest podłączony do żadnego urządzenia.

Wyłączanie świata za naciśnięciem jednego przycisku? jbl tune 660 btnc umożliwiają włączanie i wyłączanie redukcji szumów bezpośrednio na nauszniku, aby w pełni zaangażować się w dźwięki. Zanurz się głęboko w świat muzyki, ciesz się czystym dźwiękiem i poczuj basy – to jedyna w swoim rodzaju technologia JBL Pure Bass Sound. Zakres dostawy: 1 x jbl tune 660btnc active noise cancelling słuchawki w kolorze czarnym z połączeniem kablowym lub Bluetooth 5.

0 / z mikrofonem i funkcją głośnomówiącą / łatwe składanie. Należy pamiętać, że przywrócenie ustawień fabrycznych może rozwiązać niektóre problemy klientów. Idealny w podróży: do 44 godzin muzyki bez przerwy nawet przy włączonym Noise Cancelling – dla kolejnych 2 godzin słuchania muzyki wystarczy naładować słuchawki w ciągu 5 minut. Resetowanie do ustawień fabrycznych: jednocześnie przytrzymaj głośność + i głośność, gdy urządzenie jest włączone.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.37
Szerokość27.17
Numer częściJBLT660NCBLK
ModelJBLT660NCBLK
Gwarancja12 Miesiące

3. JBL

#ad

JBL Tune 660 BTNC nauszne słuchawki nauszne z redukcją szumów – JBL Pure Bass Sound – przez połączenie Bluetooth lub przewodowe – białe

#ad
JBL #ad - Zanurz się głęboko w świat muzyki, ciesz się czystym dźwiękiem i poczuj basy – to jedyna w swoim rodzaju technologia JBL Pure Bass Sound. Wyłączanie świata za naciśnięciem jednego przycisku? jbl tune 660 btnc umożliwiają włączanie i wyłączanie redukcji szumów bezpośrednio na nauszniku, aby w pełni zaangażować się w dźwięki.

Idealny w podróży: do 44 godzin muzyki bez przerwy nawet przy włączonym Noise Cancelling – dla kolejnych 2 godzin słuchania muzyki wystarczy naładować słuchawki w ciągu 5 minut. Podróżowanie z lekkim bagażem jest możliwe dzięki lekkim, ale wytrzymałym materiałom słuchawek – gdy słuchawki nauszne nie są używane, można go idealnie złożyć.

Zakres dostawy: 1 x jbl tune 660btnc active noise cancelling słuchawki w kolorze białym z połączeniem przewodowym lub Bluetooth 5. 0 / z mikrofonem i funkcją głośnomówiącą / łatwe składanie.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.37
Szerokość27.17
Numer częściJBLT660NCWHT
ModelJBLT660NCWHT
Gwarancja12 Miesiące

4. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezprzewodowe słuchawki douszne z wodoszczelnością IP54 i IPX2 – mocny bas i 32 godziny pracy baterii – w kolorze białym

#ad
JBL #ad - Muzyka bez przerwy: dzięki 8 godzinom pracy baterii i 24 godzinom w etui można słuchać muzyki przez cały dzień – funkcja szybkiego ładowania zapewnia dwie godziny po zaledwie 10 minutach ładowania.

Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl wave buds z etui do ładowania, 1 x kabel do ładowania USB-C, 3 x rozmiary zatyczek do uszu, 1 x instrukcja szybkiego uruchomienia/karta charakterystyki bezpieczeństwa, w kolorze białym. Unikaj nieprzyjemnych przerw: technologia talkThru przerywa muzykę podczas rozmów, podczas gdy AmbientAware pozwala na dalszą pracę muzyki bez tłumienia dźwięków otoczenia.

Wodoszczelność: wodoszczelność ip54 i certyfikat ipX2 umożliwia słuchanie muzyki na plaży, na basenie lub w studiu fitness bez obaw o pryskającą wodę lub kurz. Słyszenie każdego szczegółu: dzięki technologii deep bass sound, która zapewnia bogate basy, a jednocześnie zapewnia wyraźną jakość dźwięku i śpiewu, wrażenia słuchowe są na zupełnie nowy poziom.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.02
Długość2.72
Waga0.09
Szerokość1.46
Numer części6925281953569
ModelJBLWBUDSWHT
Gwarancja24 Miesięcy

5. JBL

#ad

Smart Ambient i mikrofony Beamforming niebieski, mały, JBL Live Pro 2: 40 godzin odtwarzania, True Adaptive Noise Cancelling

#ad
JBL #ad - True adaptive noise cancelling with smart ambientetrue adaptive noise Cancelling automatycznie dopasowuje się do otoczenia i eliminuje zakłócenia dla lepszego dźwięku, gdziekolwiek jesteś. Dlatego jbl zaprojektował te słuchawki z oval tubestM i owalnymi silikonowymi końcówkami dla idealnego dopasowania.

6 mikrofonów dla idealnych połączeń bez hałasu sześć mikrofonów formujących wiązkę redukuje zakłócenia wiatru i hałasu, ile własnego głosu chcesz usłyszeć, kontrolując ilość wejścia mikrofonowego, dzięki czemu Twoje słowa zawsze są głośne i wyraźne.40 10 plus30 godzin odtwarzania z bezprzewodowym ładowaniem: nigdy nie przegapisz chwili z 40 godzinami pracy baterii kompatybilnej z Qi w tym 10 godzin w słuchawkach plus 30 godzin w etui. Specyficzne zastosowania produktu: Muzyka. Oval tubestm dla lepszego komfortu, lepszy dźwięk. A dzięki voiceaware możesz wybrać, które jest kierowane z powrotem do słuchawek.

Tylko 15 minut speed Charge zapewnia kolejne cztery godziny odtwarzania – szybko. Zamknięta konstrukcja z owalnymi rurami zapewnia lepszą redukcję szumów i lepszą jakość dźwięku dla tych, izolacji i basów: lepszy kształt, którzy preferują czystszą estetykę. Lub użyj inteligentnej atmosfery, gdy musisz skupić się na otoczeniu bez zdejmowania słuchawek. Jbl sygnaturowy dźwięk: nic nie przebije niewiarygodnie czystej muzyki i połączeń z dynamicznych sterowników 11 mm zasilanych przez JBL Signature Sound.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość6.3
Długość1.73
Waga0.13
Szerokość3.94
Numer częściJBLLIVEPRO2TWSUAM
ModelJBLLIVEPRO2TWSUAM

6. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – wodoszczelne, True-Wireless słuchawki douszne z redukcją szumów w kolorze srebrnym – odtwarzanie muzyki do 40 h

#ad
JBL #ad - Zakres dostawy: 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws firmy jbl w kolorze srebrnym/40 h czasu odtwarzania / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, stacja ładująca, kabel do ładowania typu C, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient sprawia, że irytujące dźwięki z zewnątrz nie zostaną połknięte, a jednocześnie ważne dźwięki otoczenia nie zostaną połknięte. Sześć mikrofonów formujących wiązkę redukuje hałas wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne. Dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones.

Zawsze gotowe: słuchawki bluetooth mają czas pracy do 40 godzin dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu – po zaledwie 15 minutach ponownie dostępne są 4 godziny odtwarzania. Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają dźwiękiem JBL Signature, podczas gdy konstrukcja Stick-Closed z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, ekranowanie i bas.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość1.3
Długość0.91
Waga0.11
Szerokość0.91
Numer częściJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelJBLLIVEPRO2TWSSIL
Gwarancja2 lata gwarancji

7. JBL

#ad

JBL Tune 125 BT – słuchawki douszne z mikrofonem w kolorze koralowym – zapewniają nieograniczoną przyjemność słuchania muzyki dzięki technologii Pure Bass Sound – do 16 godzin słuchania muzyki

#ad
JBL #ad - Wywołaj asystenta głosowego swojego smartfona bez wysiłku ze słuchawek. Wbudowany akumulator zapewnia czas odtwarzania 16 godzin i można go szybko naładować w ciągu 2 godzin za pomocą kabla typu C.

Umożliwia płynne przełączanie z filmu wideo na tablecie na połączenie telefoniczne na smartfonie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia. Zakres dostawy: 1 x słuchawki tune 125 tws firmy jbl / 1 x kompaktowa ładowarka i kabel do ładowania USB C / bezprzewodowe słuchawki z czasem odtwarzania do 8 godzin + czas pracy baterii do 32 h w etui do ładowania. Ponowne ładowanie przez 10 minut daje 1 godzinę odtwarzania. Streamuj swoją ulubioną muzykę w wysokiej jakości dzięki Bluetooth 5. 0 Magnetyczne zarządzanie kablami sprawia, bezpieczne i nie plączą się na szyi, że słuchawki są wygodne, gdy nie są używane.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość1.38
Długość3.94
Waga0.04
Szerokość6.3
Numer częściJBLT125BTCOR
ModelJBLT125BTCOR
Gwarancja12 Miesiące

8. JBL

#ad

Czarne, z kablem, JBL T-110, słuchawki douszne

#ad
JBL #ad - Pilot zdalnego sterowania z 1 przyciskiem z mikrofonem do sterowania odtwarzaniem muzyki za pomocą praktycznego pilota zdalnego sterowania jednym przyciskiem. Jbl czysty bas. Połączenia przychodzące? Odpowiedz w podróży za pomocą wbudowanego mikrofonu. Płaski kabel, który jest trwały i nie plącze się w węzły.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość2.36
Długość1.18
Waga0.06
Szerokość6.89
Numer częściJBLT110BLK
ModelJBLT110BLK
GwarancjaDwa lata gwarancji.

9. JBL

#ad

JBL Free II wodoszczelne słuchawki douszne True-Wireless w kolorze czarnym, strumieniowe przesyłanie muzyki do 24 godzin

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowe słuchawki douszne ułatwiają obsługę podczas słuchania muzyki, rozmów telefonicznych lub podczas treningu i zachwycają fantastycznym dźwiękiem JBL Signature Sound. Dzięki konstrukcji z certyfikatem ipx4 jbl free ii są zabezpieczone przed rozbryzgami wody i idealnie nadają się do długiej aktywności na świeżym powietrzu – niezależnie od tego, czy w słońcu lub deszczu.

Wydajny akumulator zapewnia 24-godzinną nieprzerwaną przyjemność słuchania muzyki – 6 godzin przez słuchawki oraz 18 godzin zapasu z ładowarki! Wbudowany mikrofon po obu stronach zapewnia bezproblemowy tryb głośnomówiący i odbiera połączenia w trybie stereo lub mono o o krystalicznie czystym dźwięku.

1 x bezprzewodowe słuchawki douszne free ii true-w kolorze czarnym firmy jbl / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, kabel do ładowania typu C, stacja ładująca, karta bezpieczeństwa i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość6.3
Długość1.61
Waga0.14
Szerokość3.94
Numer częściJBLFREEIITWSBLK
ModelJBLFREEIITWSBLK
Gwarancja12 monate

10. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – wodoodporne, True-Wireless słuchawki douszne z redukcją szumów w kolorze czarnym – odtwarzanie muzyki do 40 h

#ad
JBL #ad - 1 x słuchawki douszne jbl live pro 2 tws w kolorze czarnym / 40 h odtwarzania / w zestawie zatyczki do uszu w trzech rozmiarach, kabel do ładowania typu C, stacja ładująca, karta charakterystyki i skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wymień zatyczki do uszu na takie, podczas gdy wzór haftowany z owalnym kształtem zapewnia większy komfort noszenia, które są mocniej osadzone w uszach.

Zalecamy przywrócenie słuchawek do ustawień fabrycznych, włóż słuchawki do stacji ładującej, naciśnij dwa razy na jednym ze słuchawek i przytrzymaj trzeci przycisk przez pięć sekund i "usuń i zapomnij" słuchawki z ustawień telefonu. Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją smart ambient zapewnia, że irytujące dźwięki z zewnątrz pozostają z dala i jednocześnie nie zostaną połknięte ważnych dźwięków otoczenia. Sześć mikrofonów beamforming redukuje odgłosy wiatru i tła oraz umożliwia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne/dodatkowy komfort dzięki asystentowi głosowemu i dotykowemu oraz aplikacji JBL Headphones.

Bezprzewodowe słuchawki douszne zachwycają brzmieniem jbl signature sound, ekranowanie i basy. Wskazówka: jeśli rozmiar zatyczek do uszu nie jest zgodny z rozmiarem Twoich kanałów słuchowych lub zestaw słuchawkowy nie jest prawidłowo osadzony w uszach, może nie być właściwa jakość dźwięku lub moc połączenia. Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu słuchawki Bluetooth mają czas pracy do 40 godzin – po upływie zaledwie 15 minut dostępne są ponownie 4 godziny odtwarzania.
MarkaJBL #ad
ProducentJBL #ad
Wysokość0.98
Długość2.17
Waga0.13
Szerokość1.77
Numer części6925281997013
ModelJBLLIVEPRO2TWSBLK
Gwarancja2 lata gwarancji