Top 10 Apple Homekit Steckdose – Wtyczki inteligentne i zdalnie sterowane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi i Bluetooth inteligentny przełącznik przekaźnika z pomiarem mocy | automatyzacja domu | kompatybilny z Alexa i Google Home | nie wymaga koncentratora | bezprzewodowe sterowanie

#ad
Shelly #ad - Za pomocą aplikacji shelly smart control możesz zdalnie sterować urządzeniami shelly i otrzymywać powiadomienia o wszystkich zautomatyzowanych zdarzeniach w Twoim domu. Shelly plus 1pm może być używany do monitorowania zużycia i do indywidualnego sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego, obwodami elektrycznymi i urządzeniami biurowymi.

Możesz dokładnie zmierzyć zużycie energii przez każde urządzenie oraz włączać i wyłączać je na odległość, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i 2-letnią gwarancję na sprzęt. Dostosuj i bądź przygotowany na wszystko – wykorzystaj pełny potencjał shelly plus 1pm, aby zgłosił otwarcie drzwi werandy i aktywował shelly Plus 1PM w taki sposób, światło lub różne wydarzenia. Automatyzacja i sterowanie urządzeniami elektrycznymi – dzięki shelly plus 1pm możesz zautomatyzować każde urządzenie elektryczne w domu i sterować nimi na odległość. Shelly plus 1 pm to inteligentny przełącznik przekaźnikowy zasilany przez wi-fi i bluetooth z 1 kanałem, do 16 A z pomiarem mocy, który może być również używany jako wzmacniacz WiFi.

Shelly plus 1pm może sterować urządzeniami o dużym obciążeniu, co czyni go idealnym do monitorowania i sterowania urządzeniami kuchennymi i systemami gospodarstwa domowego. Możesz łatwo skonfigurować urządzenia i indywidualnie zarządzać ustawieniami lub tworzyć spersonalizowane sceny, łącząc urządzenia Shelly, aby wywołać określone czynności w automatyce domowej. Shelly obsŁuga klienta - shelly to jedna z najszybciej rozwijających się marek Smart Home na świecie, oferująca rozwiązania w zakresie automatyzacji prywatnych domów, budynków i przedsiębiorstw.
MarkaShelly #ad
ProducentShelly Europe #ad
Wysokość1.69
Długość2.64
Waga0.25
Szerokość1.85
Numer części702
Model3800235267035

2. Philips Hue

#ad

Inteligentne gniazdko, Philips Hue Smart Plug białe, Echo Dot 10 W, kompatybilne z Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Zaawansowane funkcje: możliwość podłączenia lamp do timera lub parowanie z czujnikami i przełącznikami jest możliwe dzięki dodatkowi Hue Bridge. Brak konieczności ponownego okablowania: wystarczy podłączyć wtyczkę do dowolnego gniazdka i połączyć każdą tradycyjną lampę z systemem Hue.

Inteligentne sterowanie: wystarczy sterować inteligentną wtyczką za pomocą Bluetooth za pomocą aplikacji lub głosu, aby wygodnie włączać i wyłączać lampy. Nie jest wymagana etykieta eeL: Ten produkt nie podlega przepisom dotyczącym etykiet EEL i dlatego nie jest sklasyfikowany. Ciesz się nieograniczoną elastycznością systemu Hue: Smart Plug sprawia, że każda lampa jest sterowana za pomocą Hue i uzupełnia sieć Zigbee i Bluetooth. Zmienne pole zastosowania: dzięki dyskretnej, kompaktowej konstrukcji Philips Hue Smart Plug pasuje do każdego wnętrza.
MarkaPhilips Hue #ad
ProducentPhilips Hue #ad
Wysokość2.01
Długość3.29
Waga0.22
Szerokość2.01
Numer części8718699689285
Model8718699689285
Gwarancja14 lat gwarancji producenta.

3. AVM

#ad

Z zabezpieczeniem przed wodą rozbryzgową IP44 do stosowania na zewnątrz, AVM FRITZ!DECT 210 inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu

#ad
AVM #ad - Ochrona przed wodą rozbryzgową IP44 i zwiększony zakres temperatur do stosowania na zewnątrz, pomiar zużycia energii. Indywidualne ustawienia włączania: jednorazowo, codziennie, w konkretnym dniu tygodnia, losowo, rytmicznie, w zależności od czasu wschodu i zachodu słońca lub według kalendarza Google.

Inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu, automatycznie lub manualnie kontroluje dopływ prądu do podłączonych urządzeń do 3450 W. Zakres dostawy: fritz!dect 210, instrukcja instalacji w języku niemieckim. Możliwość sterowania za pomocą fritz!fon przez dect, za pomocą komputera, smartfona lub tabletu na interfejsie użytkownika FRITZ!Box lub MyFRITZ!App.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość5
Długość3.66
Waga0.46
Szerokość3.27
Numer części20002723
Model20002723
Gwarancja2 jahre.

4. Philips Hue

#ad

Kompatybilne z Amazon Alexa Echo, Echo Dot, 1 szt. w opakowaniu, Philips Hue Smart Plug białe, inteligentne gniazdko

#ad
Philips Hue #ad - Atwe połączenie przez bluetooth: steruj inteligentnym gniazdkiem za pomocą Bluetooth, aby wygodnie włączać i wyłączać lampy. Brak konieczności ponownego okablowania: wystarczy podłączyć wtyczkę do dowolnego gniazdka i podłączyć każdą tradycyjną lampę do systemu Hue.

Nowoczesne wzornictwo: dzięki dyskretnej, kompaktowej konstrukcji Philips Hue Smart Plug pasuje do każdego wnętrza. Zaawansowane funkcje za pomocą mostka: uzyskaj inne funkcje, takie jak włączanie lamp do timera lub parowanie z czujnikami i przełącznikami za pomocą mostka. Ciesz się nieograniczoną elastycznością systemu Hue: Smart Plug sprawia, że każda lampa jest sterowana za pomocą Hue i uzupełnia sieć Zigbee i Bluetooth.
MarkaPhilips Hue #ad
ProducentSignify #ad
Wysokość2.01
Długość3.29
Waga0.22
Szerokość2.01
Numer części871951434230900
Model929003050601
GwarancjaGwarancja producenta

5. Shelly

#ad

Miernik prądu WiFi, cyfrowe sterowanie urządzeniami elektrycznymi i roletami za pomocą chmury i aplikacji, montaż za gniazdem, Shelly 2.5 Smart Home WLAN podwójny przekaźnik przełącznik 230 V, 10 A

#ad
Shelly #ad - Shelly certyfikat 2, 5 zgodnie z amerykańskim standardem UL. Zintegruj swoje urządzenia z inteligentnym domem i steruj nimi wygodnie za pomocą smartfona, tabletu lub poleceń głosowych. Zdalnie sterowany przełącznik Wi-Fi do systemu elektrycznego. Dwa przełączane kanały z pomiarem zużycia energii. Idealnie nadaje się do włącznika światła lub rolety, pasuje do normalnej skrzynki przyłączeniowej wymiary odpowiadają tylko 39 x 36 x 17 mm.
MarkaShelly #ad
ProducentAllterco Robotics Ltd. #ad
Wysokość0.39
Długość0.79
Szerokość0.59
Numer części4404
Model4404
GwarancjaGwarancja producenta.

6. Shelly

#ad

Czarny/niebieski, WLAN, 4-częściowy zestaw Shelly 1

#ad
Shelly #ad - Zastosowanie: shelly 1 to przełącznik Wi-Fi / przełącznik przekaźnika do Twojego inteligentnego domu! .
MarkaShelly #ad
ProducentAllterco #ad
Numer częściL1
ModelL1
Gwarancja24 Miesięcy

7. Shelly

#ad

Shelly Plus 1 4 szt. w opakowaniu

#ad
Shelly #ad - Zintegruj swoje istniejące urządzenia z inteligentnym domem i wygodnie steruj za pomocą smartfona, tabletu lub sterowania głosem. Własny serwer www umożliwia lokalne przełączanie. Shelly seria plus oferuje teraz również Bluetooth, zabezpieczenie przed przegrzaniem, ulepszony interfejs API i wiele więcej. Idealnie nadaje się do włączników światła, pasuje do normalnej skrzynki włącznika rozmiar tylko 41 mm x 36 mm x 16 mm. Zdalnie sterowany przełącznik Wi-Fi do montażu w istniejącej instalacji elektrycznej.
MarkaShelly #ad
Producent‎Allterco Robotics EOOD #ad
Numer części120418

8. Tapo

#ad

Inteligentne gniazdko Wi-Fi, Google Home, Tapo App, sterowanie głosem, współpracuje z aplikacją Alexa, akcesoria Alexa, nie wymaga, zdalny dostęp, TP-Link Tapo WLAN Smart gniazdko Tapo P100

#ad
Tapo #ad - Tworzenie harmonogramów – włączanie i wyłączanie urządzeń automatycznie o różnych porach. Zakres dostawy: tapo p100 tylko 2, 4 ghz, instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim.

Z fritzbox os. Sterowanie głosem – aktywuj swoje inteligentne gniazdko za pomocą poleceń głosowych za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant. Atwa konfiguracja i użytkowanie – szybka i łatwa codzienna konfiguracja i zarządzanie za pomocą bezpłatnej aplikacji bezpłatna dla urządzeń iOS i Android. Dostęp również w podróży – steruj wszystkimi urządzeniami wygodnie za pomocą smartfona, wszędzie i o każdej porze.

OstrzeŻenie: brak gniazdka uziemiającego, gniazdo europejskie, tylko do jednego gniazda typu C lub gniazdka. 7. 20 aby bez problemu podłączyć Tapo P100 musisz ustalić standard szyfrowania do WPA2. Tryb nieobecności – włączaj i wyłączaj światła o różnych porach, aby symulować obecność osoby.
MarkaTapo #ad
ProducentTapo #ad
Wysokość2.83
Długość2.01
Waga0.22
Szerokość3.03
Numer części1
ModelTapo P100
Gwarancja2 lata.

9. Amazon

#ad

Obsługa systemu Alexa, inteligentne gniazdko WiFi, Amazon Smart Plug

#ad
Amazon #ad - Zaprogramuj lampy, ekspresy do kawy i inne urządzenia tak, aby włączały się i wyłączały automatycznie lub obsługuj je zdalnie w drodze. Nie jest wymagane posiadanie centrali inteligentnego domu - twórz procedury i harmonogramy za pomocą aplikacji Alexa. Prosta konfiguracja i obsługa - wystarczy podłączyć, otworzyć aplikację Alexa i rozpocząć sterowanie głosowe. Gniazdko amazon smart plug obsługuje system Alexa - steruj każdym gniazdkiem za pomocą głosu.
MarkaAmazon #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość3.13
Długość3.98
Waga0.38
Szerokość2.23
Numer części53-024071
ModelHD34EU

10. Tapo

#ad

2 sztuki, inteligentne gniazdko Wi-Fi, akcesoria Alexa, nie jest, współpracuje z Alexa, Google Home, zdalny dostęp, Alexa, sterowanie głosem, TP-Link Tapo inteligentne gniazdko Wi-Fi, Tapo App

#ad
Tapo #ad - Zdalny dostęp – za pomocą aplikacji Tapo na smartfonie steruj urządzeniami podłączonymi do inteligentnej wtyczki wszędzie tam, gdzie jest Internet. Nie wymaga koncentratora — łączy się z istniejącym routerem Wi-Fi.

Maksymalne obciążenie: 2300 w, 10 a; ścisła kontrola jakości przez laboratorium tp-link i certyfikacja przez międzynarodową agencję. Planowanie – zaprogramuj smart plug tak, aby automatycznie dostarczał energię zgodnie z Twoimi potrzebami. W ten sposób można ustawić światła o zmierzchu i wyłączyć je o świcie. Tryb nieobecności: włączaj i wyłączaj swoje urządzenia w zaprogramowanych odstępach czasu, aby symulować obecność w domu.

Użyj urządzenia echo do skonfigurowania gniazda za pomocą poleceń głosowych. Uwaga: nie jest to europejska wtyczka uziemiająca, tylko do gniazda typu C lub gniazd. Sterowanie głosem – kompatybilne z Alexa i Google Assistant do łatwego sterowania Smart Plug za pomocą głosu. Opakowanie 2 sztuki. Bezproblemowa konfiguracja amazon ffs – konfiguracja z Alexa jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-link #ad
Wysokość2.95
Długość4.17
Waga0.51
Szerokość3.35
Numer częściTAPO P100(2-PACK)
ModelTapo P100 2-pack
Gwarancja2 lata.